Wyszukiwałeś:

CTS X

Coupe X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CTS Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Amerykańskie Coupe

Amerykańska marka Cadillac ma zamiar ponownie uderzyć w segment coupe swoimsamochodem zaprojektowanym na płycie podłogowej modelu CTS. Stanie się tonajprędzej na przełomie 2008 roku.

 

Dwie amerykańskie nowości w Polsce

W piątek (7 grudnia), w warszawskim salonie Auto-Pol-Service odbyła sięprezentacja dwóch nowych modeli marki Cadillac, która na naszymrynku jest raczej niszowa. Pierwsza nowość, która przypłynęła zzaOceanu to atletyczny sedan CTS, natomiast drugi to historyczne kombi -  BLSWagon.

 

Cadillac CTS z 720-litrowym bagażnikiem

58. edycja Konkursu Elegancji w Pebble Beach była miejscem pierwszejprezentacji Cadillaca CTS w wersji kombi. W salonach CTS Sport Wagon pojawi sięwiosną przyszłego roku.

 

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 

Coupe od Cadillaca

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał terazodrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTSCoupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży.

 

Ostre coupe z Ameryki

Cadillac CTS z dodatkową literką V objawił się w motoryzacyjnym świecieuzyskując w 2008 roku najlepszy czas na torze Nurburgring wśródsedanów. Amerykanin był szybszy o 13 sekund od stworzonego w NiemczechBMW M5. Teraz przyszła pora na wydanie dwudrzwiowe.

 

Cadillac CTS Coupe

 

Do luksusu, z jakiego słynął Cadillac CTS, General Motors dodał teraz odrobinę bardziej sportowego wizerunku. W ten oto sposób powstał CTS Coupe, które już wiosną przyszłego roku pojawi się w sprzedaży - mojeauto.tv

 

Czarny Caddy

Cadillac idzie tropem Porsche i także tworzy specjalne wersje swoichsamochodów w czarnych kolorach.

 

Cadillac i 1000 KM

Gdy Bugatti zaprezentowało Veyrona i oświadczyło, że auto ma 1000 KM w świecie motoryzacji doszło do wstrząsu. Jednak po woli liczba 1000 przy mocysilnika zaczyna stawać się bardzo popularna. Oto Martin Motorpsort na targiSEMA przywiezie auto Martin V1000 bazujące na Cadillacu CTS-V Coupe.

 

Cadillac pokazuje szybką alternatywę

Jeśli pożądasz sportowych emocji, to europejscy, a zwłaszcza niemieccyproducenci mają bogatą ofertę dla Ciebie. Jednak Cadillac pokazujesamochód, który jest ciekawą alternatywą dla tego coteutońskie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CTS Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019