Wyszukiwałeś:

CTS X

V X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CTS V

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 

Panamera szybsza od CTS-V

Jak donosi magazyn Sport Auto, nowy czterodrzwiowy sedan Porsche Panamera Turbokierowany przez legendarnego kierowcę Waltera Rohla uzyskał na torzeNurburgring szybszy o 3 sekundy czas niż doładowany Cadillac CTS-V.

 

Ostre coupe z Ameryki

Cadillac CTS z dodatkową literką V objawił się w motoryzacyjnym świecieuzyskując w 2008 roku najlepszy czas na torze Nurburgring wśródsedanów. Amerykanin był szybszy o 13 sekund od stworzonego w NiemczechBMW M5. Teraz przyszła pora na wydanie dwudrzwiowe.

 

NAIAS Detroit 2010 : Cadillac CTS-V

 

Cadillac CTS-V - NAIAS Detroit 2010 - mojeauto.tv

 

Cadillac CTS-V Coupe Race Car

 

Cadillac CTS-V Coupe Racecar - Johnny O'Connell oraz Andy Pilgrim komentują na żywo swój wyścig na torze w Long Beach - mojeauto.tv

 
 

Cadillac CTS-V 2016

 

Cadillac CTS-V to najmocniejsze auto w 112-letniej historii tej amerykańskiej marki. 640KM mocy maksymalnej pozwala na rozpędzanie się do 320km/h - tego nie otrzymamy w konkurencyjnych BMW M5 czy Audi RS6.

 

Najmocniejszy Cadillac w historii firmy

Modelem CTS-V Cadillac atakuje takie auta jak Audi RS6 i BMW M5. Znamy juższczegóły dotyczące trzeciej generacji mocarnego sedana amerykańskiejfirmy.

 

Cadillac postraszył modelem CTS-V

W Detroit Amerykanie z Cadillaca pokazali auto, które ma przestraszyćNiemców. Oto Cadillac CTS-V, auto może pożreć na śniadanie BMW M5 iMercedesa E63 AMG.

 

Bestia od Cadillaca już w Europie - ceny CTS-V

Jeśli masz przyjemny dylemat czy kupić Audi RS6, Mercedesa-AMG Klasy E alboBMW M5 to Twoje rozterki mogą być jeszcze większe. Do ligi supermocnych autwyższej klasy w Europie dołącza Cadillac CTS-V.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CTS V".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018