Wyszukiwałeś:

CV9

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CV9

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Landwind też wraca!

W miniony weekend jedną z bardziej interesujących informacji była wieść opowrocie do Europy, w tym i do Polski, marki Ssangyong. Okazuje się, iż to niejedyny powrót, jaki szykuje się nam w najbliższym czasie. Do ponownegoataku na rynek Starego Kontynentu jest już przygotowany chiński Landwind.

 
 

Landwind CV9

 

Landwind CV9 - test łosia - mojeauto.tv

 

Euro NCAP: pierwszy crash-test chińczyka

Niezależna instytucja, Euro NCAP, sprawdzająca poziom bezpieczeństwa nowychmodeli na europejskim rynku właśnie poddała testom zderzeniowym pierwsze autopochodzące z Chin. Sprawdź, jak próby zderzeniowe przeszedł LandwindCV9, a także dwanaście innych modeli, jakie wpadły w ręcespecjalistów od rozbijania samochodów.

 

Testy zderzeniowe : Landwind CV9

 

Landwind CV9 zdobywa 2 gwiazdki w testach bezpieczeństwa Euro NCAP

 

Najbezpieczniejsze auta 2010 roku

W jakich autach szansa na wyjście z wypadku bez szwanku jest najwyższa? EuroNCAP w ubiegłym roku poddała testom zderzeniowym łącznie 29 modeli. Zobacz,które z nich okazały się najbezpieczniejsze, a które najmniejodporne na zniszczenia.

 

Euro NCAP: Pierwszy chiński model na piątkę

Choć podobno jedna jaskółka wiosny nie czyni, to jednakpięciogwiazdkowy wynik testów zderzeniowych Euro NCAP chińskiego autajest sporym wydarzeniem. Do tej pory znaliśmy bowiem te auta z katastrofalnychwręcz crash-testów, które skutecznie powstrzymywały ich dalsząekspansję na Starym Kontynencie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019