Wyszukiwałeś:

CVT

. Znaleziono 214 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CVT

Spróbuj też wyszukać: Nissan Qashqai cvt cvt renault cvbudowa skrzyni biegów cvt

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 214 wszystkich):

Nissan Qashqai: polecam

5 bardzo dobry w mieście jak i na trasie,dobre wyposażenie standardowe, polecam z 4x4 i CVT, samochód dla tych którzynie uważają, że dobry to tylko niemiecki, chcą mieć pojemny samochód,którym można jeździć bezpiecznie w mieście i wyjechać z rodziną...

 

Qashqai z automatem już dostępny

Najnowszy crossover Nissana, który przeszło miesiąc temu zadebiutował napolskim rynku dostępny, będzie teraz z bezstopniową przekładniąautomatyczną CVT (Constant Variable Transmission). Najtańsza wersja z napędemna jedną oś i silnikiem dwulitrowym będzie kosztować 87.500 złotych, czylio 6 tysięcy drożej od wersji z manualną.

 

Subaru pracuje nad skrzynią CVT

Subaru bardzo mocno zastanawia się nad wprowadzeniem do swojej ofertysamochodów nowej skrzyni automatycznej. Jak donoszą nieoficjalne źródłabędzie to przekładnia bezstopniowa CVT. Po raz pierwszy pojawi się wodświeżonej generacji modelu Legacy.

 

C-Crosser z nowym silnikiem

Na wprowadzonego do sprzedaży w połowie 2007 roku pierwszego modelu Citroenaklasy SUV, modelu C-Crosser złożono już ponad 10 000 zamówień.Wniektórych krajach C-Crosser jest teraz dostępny z nowym silnikiembenzynowym, współpracującym z dwoma rodzajami skrzyni biegów:pięcioprzełożeniową skrzynią mechaniczną oraz bezstopniową skrzynią CVT.

 

Przekładnia CVT Nissana niezwykle popularna

Sprzedaż pojazdów marki Nissan z bezstopniową przekładnią CVTprzekroczyła po raz pierwszy w ubiegłym roku obrachunkowym granicę milionaegzemplarzy.

 

CVT

Continuously Variable Transmissions, automatyczna, bezstopniowa skrzynia biegów. Protoplasta takiego układu umożliwiający zmianę przełożeń w sposób ciągły został opracowany już w 1897 roku. Niedługo potem bez sukcesu testowano go w samochodach osobowych. Przełomem dla tej konstrukcj...

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Suzuki Kizashi: Japońska technika w ładnym opakowaniu

5 Bardzo solidnie przemyślana konstrukcja,która pozwala na szybkie przemieszczanie się w komfotowych warunkach i bezmartwienia się o jakiekolwiek awarie. W warunkach zimowych napęd na 4 koładaje naprawdę duży zapas bezpieczeństwa, ale także wiele pr...

 

Wątek na forum: olej cvt

poszukuje zamienika oleju do skrzyni cvt lancer x ~jacek

 

Mitsubishi Outlander: Bardziej klasycznie

O bezstopniowych przekładniach CVT można wiele powiedzieć, jednak zpewnością nie to, iż zapewniają autu dynamikę na wysokim poziomie. Dlategowciąż całkiem nieźle mają się klasyczne automatyczne skrzyniebiegów. Takie właśnie rozwiązanie miała najnowsza generacjaOutlandera z silnikiem Diesla, która niedawno gościła na naszymredakcyjnym parkingu.

 

Suzuki Kizashi z wadliwą przekładnią CVT

Polski oddział Suzuki rozpoczął akcję serwisową, w ramach której doautoryzowanych serwisów zapraszani będą właściciele niektórychegzemplarzy modelu Kizashi z bezstopniową przekładnią CVT.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019