Wyszukiwałeś:

CX X

9 X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CX 9

Spróbuj też wyszukać: cx-9

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Mazda CX-9 w Nowym Jorku

W kwietniu podczas międzynarodowych targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku,Mazda Motor Corporation zaprezentuje swojego nowego SUV`a. Mazda CX-9 będziekontynuacją serii samochodów rekreacyjno-sportowych tej marki.

 

Mazda CX-9 już w produkcji

W japońskiej fabryce, niedaleko głównej siedziby Mazdy w Hiroshimie, ruszyłaprodukcja nowego crossovera CX-9. Niestety auto to będzie przeznaczone tylko narynek amerykański.

 

Mazda CX-9 w Polsce

Do tej pory jedynym SUV-em Mazdy dostępnym na polskim rynku był model CX-7.Jednak "klient nasz pan" i duża liczba zapytań o model CX-9spowodowała, iż limitowana seria tego auta będzie dostępna także i u nas.

 

Mazda CX-9

 

Mazda CX-9 - model na rok 2010 - mojeauto.tv

 

Wątek na forum: Mazda CX-5 wjeżdża na polski rynek

Brawo Mazda ! Tak trzymać ! kolejny SUV tym razem z pogranicza mini SUV-ów wkracza do akcji. Dobra alternatywa dla VW Tiguana, Forda Kugi czy innych europejskich , azjatyckich konkurentów. Czas pokaże czy ten model będzie dobrze sprzedawał w najbliższych miesiącach. Szkoda jedynie, że nie będzie ...

 

Koniec produkcji Mazdy CX-7

Japoński producent ogłosił, że zakończył produkcję jednego ze swoich modeli, SUVa CX-7. Na podjęcie takiej decyzji wpływ miały dwie rzeczy.

 

Duża Mazda z silnikiem turbo

Szykuje się spora zmiana dla Mazdy CX-9. Samochód otrzyma nie tylko nowywygląd, ale także nową gamę jednostek pod maską. Kilka dni temu takieinformacje zdradził jeden z dyrektorów. 

 

Mazda CX-9: Japończyk po amerykańsku

Małe, miejskie, kompaktowe i co najwyżej średnie SUV-y opanowują dziśsystematycznie ulice europejskich miast. W takim towarzystwie Mazda CX-9 możeczuć się nieswoje, choć z drugiej strony musi budzić szacunek swymipotężnymi gabarytami.

 
 

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Nowy wygląd nawiązujący do większej CX-9 i sprawdzone silniki, towizytówki Mazdy CX-5, która zadebiutowała na targach w LosAngeles. Europejska wersja pojawi się za pewne w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CX 9".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019