Wyszukiwałeś:

CX

. Znaleziono 331 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 331 wszystkich):

Mazda CX-7: Definicja crossovera

Choć o crossoverach zwykło się mawiać, iż stanowią połączenie kilku klassamochodów, to jednak najbliżej jest im do aut pokroju SUV-ów,czyli takich, którymi nie strach zjechać z utwardzonej drogi. Jakiejednak są naprawdę crossovery? Postanowiliśmy to sprawdzić na przykładzieMazdy CX-7, jednego z najbardziej reprezentatywnych przedstawicieli tego nurtu,jaki jest obecnie dostępny na rynku.

 

Mazda CX-9 w Polsce

Do tej pory jedynym SUV-em Mazdy dostępnym na polskim rynku był model CX-7.Jednak "klient nasz pan" i duża liczba zapytań o model CX-9spowodowała, iż limitowana seria tego auta będzie dostępna także i u nas.

 

Mazda CX-7 2.2 Diesel: Coś za coś

Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania czy Polska - od momentu swojegodebiutu w październiku 2007 roku Mazda CX-7 nie potrafiła rozjeździćwystarczająco swojego miejsca praktycznie w żadnym kraju Starego Kontynentu.Nie potrafiła, bo Europa zakochana jest w autach z silnikami Diesla, a takiegojapoński samochód nie miał na wyposażeniu. Jakiś czas temu sytuacjasię jednak zmieniła.

 

Nowa Mazda CX-5

Mazda na targach we Frankfurcie pokazała dwa nowe modele, jednym z nich jestkompaktowy SUV CX-5. To pierwszy model z technologią SKYACTIV orazzaprojektowany w myśl nowej drogi design’u marki - "KODo - DuszaRuchu"

 

Koniec produkcji Mazdy CX-7

Japoński producent ogłosił, że zakończył produkcję jednego ze swoich modeli, SUVa CX-7. Na podjęcie takiej decyzji wpływ miały dwie rzeczy.

 

Premiera: Mazda CX-5 2015

Samochód, który wprowadził Mazdę w nową erę. Tej nadano imięKODO-Dusza Ruchu i śmiało można model CX-5 nazwać przełomowym. Teraznadszedł czas na zmiany, a tych trochę zanotowaliśmy.

 

1 mln wyprodukowanych CX-5

aaaaMazda na początku tygodnia chwali się rekordem produkcji. Chodzi o model CX-5. Japończycy wyprodukowali już 1 milion egzemplarzy SUVa Mazdy.

 

Mazda CX-5 - wyprodukowano milion egzemplarzy

Kompaktowy crossover z Japonii zdobył dużą popularność m.in. dzięki ciekawej stylistyce i technologii Skyactiv. Mazda CX-5 powstała już w liczbiemiliona sztuk.

 

Mazda CX-9: Japończyk po amerykańsku

Małe, miejskie, kompaktowe i co najwyżej średnie SUV-y opanowują dziśsystematycznie ulice europejskich miast. W takim towarzystwie Mazda CX-9 możeczuć się nieswoje, choć z drugiej strony musi budzić szacunek swymipotężnymi gabarytami.

 

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Nowy wygląd nawiązujący do większej CX-9 i sprawdzone silniki, towizytówki Mazdy CX-5, która zadebiutowała na targach w LosAngeles. Europejska wersja pojawi się za pewne w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019