Wyszukiwałeś:

Caddy X

EcoFuel X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caddy EcoFuel

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

 

Wątek na forum: Alternatywne tankowanie

z dieslami starej daty, robi się tak: idziesz do urzędu miasta, płacisz akcyzę za olej opałowy (mniej niż 1tys. zł) , potwierdzenie wozisz razem z dowodem wozu i prawkiem i tankujesz opałowy.u mnie 2,35 za litr. i śmigasz! w razie kontroli, policjant pogratuluje pomysłu :)) ~...

 

Tańsza jazda

W świecie motoryzacji nie ma bardziej przewidywalnej rzeczy jak chronicznepodwyżki cen paliw oraz  wprowadzanie coraz bardziej rygorystycznych normemisji spalin, które prędzej czy później zabiją lub mocnoograniczą przyjemność, jaką daje prowadzenie samochodu. Na szczęście jestkilka sposobów, dzięki którym jazda będzie dla nas tańsza naweto kilkadziesiąt procent.

 

Volkswagen Caddy EcoFuel na drodze i na stacji

 

Volkswagen Caddy EcoFuel na drodze i na stacji.

 

Volkswagen Caddy jak reszta rodziny

Jesienią do sprzedaży trafi najnowsza wersja Volkswagena Caddy, zarównow wariancie osobowym, jak i dostawczym. Poza nowymi technologiami uwagę zpewnością zwróci identyczny design przedniej części auta jak u innychnowych modeli z Wolfsburga.

 

Volkswagen Caddy: Z twarzą Golfa + [VIDEO]

Jeden z trójki najpopularniejszych w Europie kombivanów,produkowany wyłącznie w poznańskich zakładach Volkswagena, właśnie wchodzido sprzedaży na polskim rynku. Nowy wizerunek, zgodny ze stylistyką wszystkichnowych Volkswagenów, nowe i bardziej oszczędne jednostki napędowe orazrozwiązania niespotykane w tej klasie aut czynią z Volkswagena Caddy bardzociekawą opcję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Caddy EcoFuel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019