Wyszukiwałeś:

Caddy X

Edition X

30 X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caddy Edition 30

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Premiery samochodów użytkowych Volkswagena na IAA w Hannoverze

Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaprezentuje liczne nowości nategorocznej, 62-giej wystawie samochodów użytkowych IAA, którarozpocznie się 25 września. Obok studyjnej wersji pierwszego pickupa, pokazanyzostanie Caddy z napędem na 4 koła oraz prototypowy Caddy PanAmericana.

 

Volkswagen Samochody Użytkowe na IAA

Na trwającej do 35 września Międzynarodowej Wystawie Samochodowej IAA, markaVolkswagen Samochody Użytkowe przedstawia nowości: Multivana BlueMotion, CaddyEdition 30 i Amaroka z 8-biegową automatyczną skrzynią biegów. Tenpickup także z automatyczną przekładnią będzie wyznaczał standardy wdziedzinie zużycia paliwa, komfortu jazdy i możliwości terenowych.

 

Volkswagen Caddy Edition 30: Marzenie handlowców

Volkswagen Caddy w wersji specjalnej Edition 30 zwraca uwagę iwyróżnia się z tłumu. Problem jego jest jednak taki, że naświatłach zobaczymy jedynie zazdrosny wzrok przedstawicieli handlowych wswoich wysłużonych autach służbowych. A uwierzcie, że jest czegozazdrościć.

 

Wątek na forum: Volkswagen Caddy Edition 30: Marzenie handlowców

Ten Caddik bardzo dużo pali. 2.5 TDI kabriolet po chip tuningu 150kW, mnie pali 8.3-8.5l po mieście przy rozsądnej jeździe. W trasie 6.8l/100km przy 140km/h. A hałasu do tej prędkości nie ma, jest zauważalnie ciszej niż np. w A4 B5 1.9TDI. ~Mat

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Caddy Edition 30".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019