Wyszukiwałeś:

Caddy X

maxi X

. Znaleziono 38 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caddy maxi

Spróbuj też wyszukać: caddy maxi furgon

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 38 wszystkich):

VW Poznań szykuje się do produkcji Caddy Maxi

Zgodnie z planami, z początkiem roku 2007 do zakładów w Hanowerzeprzeniesiona została produkcja, wytwarzanych do tej pory w Poznaniu, modeli T5Shuttle i Caravelle. W poznańskim zakładzie wolne moce produkcyjne zostanąskierowane dla modeli Caddy i nowego Caddy Maxi, którego produkcja zostaniewdrożona w drugiej połowie roku.

 

Bardzo długie Caddy

Na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie VW Nutzfahrzuege, spółkawytwarzająca pojazdy użytkowe, zaprezentuje model Caddy Maxi, który będzieaż o 47 cm dłuższy niż obecne Caddy.

 

Użytkowy VW Caddy Maxi

Volkswagen Nutzfahrzeuge zaprezentował dziś na największych europejskichtargach samochodów użytkowych "European Road Transport Show" wAmsterdamie wersje użytkowe nowego Caddy Maxi. W ten sposób producentwzbogaci swoją ofertę o kolejny model zajmujący miejsce między miejskimsamochodem dostawczym, a transporterem.

 

Milionowe Caddy z Poznania

11 grudnia bieżącego roku z linii produkcyjnej w fabryce należącej doVolkswagena, zjechał milionowy samochód wyprodukowany w Poznaniu.Jubileuszowym samochodem jest Volkswagen Caddy.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Volkswagen Caddy Maxi Furgon: Zakład Usług... Transportowych

Wyjątkowa jakość samochodów dostawczych Volkswagena, nie budzi unikogo żadnych wątpliwości. Wystarczy wspomnieć dużą popularność modeluT, który produkowany jest już sześćdziesiąt lat. Tym razem dotestów wzięliśmy dostawczą wersję modelu Caddy Maxi o nazwie Furgon.Czy stanie się on równie popularny, jak jego nieco większy kuzyn, czaspokaże.

 

Rekordowo przez Europę i Azję

8 dni, 13 godzin i 30 minut - tyle wynosi najszybszy, udokumentowany przejazdsamochodem z najdalej na zachód wysuniętego punktu Europy doznajdującego się na końcu rosyjskiej sieci dróg portu Magadan.Dokonali tego dwaj śmiałkowie za kierownicą Volkswagena Caddy Maxi 4Motion.

 

VW Caddy Maxi z 4Motion

Dział samochodów użytkowych Volkswagena poszerzył ofertę swojegowydłużonego dostawczaka o wersję z napędem na cztery koła 4Motion. Donapędu wykorzystano czwarta generację systemu Haldex.

 

Volkswagen Caddy jak reszta rodziny

Jesienią do sprzedaży trafi najnowsza wersja Volkswagena Caddy, zarównow wariancie osobowym, jak i dostawczym. Poza nowymi technologiami uwagę zpewnością zwróci identyczny design przedniej części auta jak u innychnowych modeli z Wolfsburga.

 

Volkswagen Caddy: Z twarzą Golfa + [VIDEO]

Jeden z trójki najpopularniejszych w Europie kombivanów,produkowany wyłącznie w poznańskich zakładach Volkswagena, właśnie wchodzido sprzedaży na polskim rynku. Nowy wizerunek, zgodny ze stylistyką wszystkichnowych Volkswagenów, nowe i bardziej oszczędne jednostki napędowe orazrozwiązania niespotykane w tej klasie aut czynią z Volkswagena Caddy bardzociekawą opcję.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Caddy maxi".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019