Wyszukiwałeś:

Caddy

. Znaleziono 414 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caddy

Spróbuj też wyszukać: caddy wymiary berlingo caddy bezpieczniki opis

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 414 wszystkich):

Bardzo długie Caddy

Na wystawie motoryzacyjnej we Frankfurcie VW Nutzfahrzuege, spółkawytwarzająca pojazdy użytkowe, zaprezentuje model Caddy Maxi, który będzieaż o 47 cm dłuższy niż obecne Caddy.

 

Użytkowy VW Caddy Maxi

Volkswagen Nutzfahrzeuge zaprezentował dziś na największych europejskichtargach samochodów użytkowych "European Road Transport Show" wAmsterdamie wersje użytkowe nowego Caddy Maxi. W ten sposób producentwzbogaci swoją ofertę o kolejny model zajmujący miejsce między miejskimsamochodem dostawczym, a transporterem.

 

Caddy Maxi vs Ford Connect - pojedynek furgonów

Duża przestrzeń ładunkowa, niezłe właściwości jezdne, przyjemność zprowadzenia – to zalety, które gwarantują zarównoVolkswagen Caddy Maxi, jak i Ford Transit Connect. O przewadze tego pierwszegodecyduje dodatkowe pół metra długości oraz nowoczesna stylistyka.Connect jest jednak sporo tańszy i bardziej nadaje się do miasta.

 

Volkswagen Caddy jak reszta rodziny

Jesienią do sprzedaży trafi najnowsza wersja Volkswagena Caddy, zarównow wariancie osobowym, jak i dostawczym. Poza nowymi technologiami uwagę zpewnością zwróci identyczny design przedniej części auta jak u innychnowych modeli z Wolfsburga.

 

Volkswagen Caddy: Z twarzą Golfa + [VIDEO]

Jeden z trójki najpopularniejszych w Europie kombivanów,produkowany wyłącznie w poznańskich zakładach Volkswagena, właśnie wchodzido sprzedaży na polskim rynku. Nowy wizerunek, zgodny ze stylistyką wszystkichnowych Volkswagenów, nowe i bardziej oszczędne jednostki napędowe orazrozwiązania niespotykane w tej klasie aut czynią z Volkswagena Caddy bardzociekawą opcję.

 

Volkswagen Cross Caddy na nieasfalotwe drogi

Cross Caddy na początku zadebiutuje na rynku niemieckim gdzie rozszerzy gamęmodeli Cross, do której należą Polo, Golf oraz Touran. W Niemczech auto pojawi się wiosną 2013 roku.

 

Volkswagen Caddy Edition 30: Marzenie handlowców

Volkswagen Caddy w wersji specjalnej Edition 30 zwraca uwagę iwyróżnia się z tłumu. Problem jego jest jednak taki, że naświatłach zobaczymy jedynie zazdrosny wzrok przedstawicieli handlowych wswoich wysłużonych autach służbowych. A uwierzcie, że jest czegozazdrościć.

 

Światowa premiera nowego Caddy w Poznaniu

Volkswagen Caddy to bestseller w klasie kombivanów. Nic dziwnego, że Niemcy wprowadzając na rynek jego najnowsze wcielenie zmienili raczej niewiele.

 

Nowe Caddy i 900 nowych etatów w Poznaniu

Zakłady Volkswagen Poznań, w których powstawać będą nowe VolkswagenyCaddy, zatrudnią dodatkowych 900 osób przy produkcji tego kombivana.

 

Premiera: Volkswagen Caddy

Niemiecki samochód użytkowy, produkowany w Polsce sprawdzaliśmy nafrancuskich drogach w okolicy Marsylii. Volkswagen Caddy 4 zbudowano nazmodyfikowanej płycie podłogowej poprzednika. Auto ma delikatniezmodyfikowany wygląd i poprawione wnętrze. Udany samochód z jedną,bardzo irytującą wadą.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018