Wyszukiwałeś:

California X

T X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: California T

Spróbuj też wyszukać: california

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 
 
 
 

Włosi zbudują tańsze Ferrari?

Ciekawe plotki docierają z Włoch. Otóż Ferrari ma szykować nowymodel, który ma być przystępny cenowo. Czyli coś co nie pasuje dowizerunku marki.

 

Kolejne auto z turbo od Ferrari

W tym roku Ferrari zaprezentowało odświeżoną Californię w specjalnejwersji T. Auto posiada silnik turbodoładowany, który  zostanieprzeszczepiony do kolejnego modelu. Nowy model zostanie pokazany w Genewie.

 

Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii

Zofia Klepacka, nasza najlepsza obecnie windsurferka, otrzymała do swojejdyspozycji Volkswagena California. Model ten pozwoli jej na bardziej komfortowedocieranie na miejsce swoich kolejnych startów.

 

Premiera Ferrari 488 GTB w Goodwood

Warto planować już czas na wakacje i uwzględnić czas od 25 do 28 lipca.Wtedy to odbywać będzie się "Festival of Speed" w Goodwood. W tymroku producent z Maranello pokaże unikatową kolekcję aut.

 

Ferrari do serwisu z powodu airbagów Takata

Dziesiątki milionów aut już przywołano do serwisów na kilkukontynentach z powodu potencjalnie niebezpiecznych poduszek powietrznychjapońskiego poddostawcy Takata. Przy tej ilości kolejnych 814 sztuk nierobiłoby wrażenia, ale tym razem chodzi o auta Ferrari.

 

Ferrari Califronia T Deserto Rosso

 

Ferrari California T Deserto Rosso to specjalna wersja, która posiada nowy pakiet Handling Speciale. Samochód swoją premierę będzie miał na targach w Genewie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "California T".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019