Wyszukiwałeś:

California

. Znaleziono 96 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: California

Spróbuj też wyszukać: Volkswagen california Volkswagen California Westfalia Syncro 4X4 vw california

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 96 wszystkich):

California - nowe Ferrari

Ferrari zdradziło pierwsze informacje wraz ze zdjęciami nowego modelu, jaki poraz pierwszy zaprezentowany zostanie na wystawie w Paryżu. Ferrari California,tak nazywać się będzie ten model, będzie dwumiejscowym kabrioletem.

 

Nie kupisz już Ferrari California

Przynajmniej do 2011 roku. Ferrari poinformowało właśnie, że zapisy nanowego cabrio-roadstera przekraczają możliwości produkcyjne fabryki zMaranello.

 

Podrasowana California

Firma Edo Competition doszła do wniosku, że nowe Ferrari California jestniewystarczająco szybkie i postanowiła trochę poprawić jego osiągi orazwygląd zewnętrzny.

 

Jeszcze szybsza California

Ferrari California po raz drugi trafia na warsztat do firmy Novitec. Tym razemprzygotowano zestaw, który zwiększa moc do 606 koni mechanicznych.

 

Ferrari California lżejsza i mocniejsza

Najnowsza odsłona Ferrari California jak dowiedział się serwis CAR będzielżejsza i mocniejsza od poprzedniczki. Nowa California otrzyma także nowerozwiązania techniczne.

 

Ferrari California będzie lżejsze i mocniejsze

Z całej stajni Ferrari model California wydaje się być najmniej ekscytującymmodelem. To się może jednak zmienić bowiem producent planuje wprowadzeniekilku poważnych reform do teog samochodu.

 

Ferrari: California z silnikiem turbo

Na przełomie 2014 i 2015 roku na rynek trafi nowa wersja Californii, która obecnie przechodzi testy w okolicach Maranello. Okazuje się, że Ferrari planuje wyposażyć model California w silnik turbo.

 

Turbo Ferrari California T

Wczoraj Ferrari pokazało odświeżoną Californię. Jednak nie jest to zwykłyfacelifting, gdyż Ferrari pokazuje samochód z nowym silnikiem.Turbodoładowania w drogowych samochodach z Maranello  nie było od wielulat.

 

Zofia Klepacka odebrała kluczyki od Volkswagena Californii

Zofia Klepacka, nasza najlepsza obecnie windsurferka, otrzymała do swojejdyspozycji Volkswagena California. Model ten pozwoli jej na bardziej komfortowedocieranie na miejsce swoich kolejnych startów.

 

Gotowy na wakacje - nowy Volkswagen California

California to od ponad ćwierć wieku jedna z najciekawszych wersji VolkswagenaTransportera. Najnowszy model tego auta to ponownie doskonały kompan w nawetnajdłuższych podróżach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019