Wyszukiwałeś:

Camaro X

cabrio X

. Znaleziono 35 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Camaro cabrio

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 35 wszystkich):

Koncepcyjny kabriolet Camaro

Po ubiegłorocznym entuzjastycznym przyjęciu koncepcyjnego Chevroleta Camaro, wtym roku koncern GM przygotował wersję cabrio tego auta. Co ważniejsze, obietrafią do sprzedaży, najprawdopodobniej już w 2009 r.

 

Camaro ze składanym dachem

Kiedy już prawie cztery lata temu na wystawie w Detroit koncern GMzaprezentował koncepcyjnego Chevroleta Camaro w wersji ze składanym dachem,wielu miłośników sportowych aut zaczęło odkładać do skarpetypieniądze na jego zakup. Obecnie mogą już zacząć przeliczać, czy starczyim zebranych środków, bowiem amerykański koncern właśniezaprezentował wersję produkcyjną tego auta.

 

Limitowana edycja Camaro

Chevrolet ogłosił, że planuje wprowadzać limitowaną wersję Camaro copół roku, aby stworzyć więcej szumu wokół swojego muscle cara.

 

Praktyczne testy Camaro

Chevrolet przeprowadził testy użytkowe Camaro w odkrytej wersji, abypotwierdzić jego wysoką jakość wykonania.

 

Pierwsze Camaro 2012 ZL1 sprzedane

Podczas aukcji Barrett-Jackson w Las Vegas za kwotę 250 000 dolarów został sprzedany pierwszy model Chevroleta Camaro ZL1 2012. Dochód ze sprzedaży trafi do YMCA z Południowej Newady.

 

Chevrolet Camaro ZL1

Chevolet zaprezentował nowy model - Camaro ZL1 w wersji cabrio. Samochód zadebiutuje podczas targów samochodowych Los Angeles Auto Show w przyszłym miesiącu. Nowa wersja na rok 2013 wejdzie do sprzedaży pod koniecroku 2012.

 

Chevrolet Camaro: Superbohater

Jeśli Twojemu sercu bliskie są takie kwestie jak praktyczność i ekonomika,to ta recenzja prawdopodobnie nie jest dla Ciebie. Nasze wtorkowe wydanie"Tygodnia z Chevroletem" w Mojeauto.pl, poświęcamy spadkobiercyjednego z najbardziej spektakularnych modeli amerykańskiej marki. Oto nowyChevrolet Camaro. Let's get ready to rumble!

 

Camaro też świętuje 50 lat Mustanga!

Dziś Ford pokazał jubileuszową wersję Forda Mustanga. 50 lat temu natargach w Nowym Jorku narodził się  Ford Mustang. Ten fakt zauważyłrównież Chevrolet i przygotował specjalny tort w postaci Camaro.Świetna zagrywka!

 

Nowe Camaro w maju!

Kręci Was najnowszy Ford Mustang? Być może jego chwała zostanie mocno przyćmiona przez majową premierę. Dokładnie 16 maja 2015 na specjalnej imprezie Chevrolet zaprezentuje szóstą generację Camaro!

 

Oto nowy Chevrolet Camaro kabriolet

Chevroletowi nie udało się utrzymać w tajemnicy wyglądu wersji cabrio nowego Camaro. Zdjęcia auta wyciekły przed premierą, dzięki czemu możemy zachwycać się jego sylwetką już teraz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Camaro cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018