Wyszukiwałeś:

Camry

. Znaleziono 146 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Camry

Spróbuj też wyszukać: toyota camry camry solara camry spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 146 wszystkich):

Wszystko o samochodach Toyota Camry

Toyota Camry to jeden z najbardziej popularnych i najdłużej oferowanych na rynku modeli japońskiej marki. Produkowany od 1982 roku największą popularność zdobył na rynku amerykańskim, gdzie w ostatnich latach jest liderem całego rynku pod względem sprzedanych egzemplarzy. Camry dostępny był równi...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Camry nie dla Europy

Japoński koncern Toyota poinformował, że nie wprowadzi na rynki EuropyZachodniej nowej generacji modelu Camry. Auto natomiast już w marcu zadebiutujew Ameryce Północnej.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Pierwsze chińskie Camry

Z taśm produkcyjnych fabryki Guangzhou zjechały pierwsze egzemplarze modeluToyota Camry, który ma znacznie się przyczynić do wzrostu sprzedażyoraz udziału na najszybciej rozwijającym się rynku.

 

Programowy problem Camry

Nietypowy problem dotknął jeden z najlepiej sprzedających się samochodów wStanach Zjednoczonych. Otóż okazało się, że silnik Toyoty Camry posiadałtendencję do bardzo opóźnionej reakcji w krytycznych momentach. Wieluużytkowników tego auta narzekało, że w momencie kiedy była potrzebna dużamoc, silnik ją tracił.

 

Amerykański Samochód Roku tuż, tuż

Znamy już trójki finalistów najbardziej prestiżowychnagród na rynku amerykańskim. O tytuł North American Car of the Yearwalczyć będą Honda Fit, Saturn Aura oraz Toyota Camry, zaś Truck of the Yearzdobędzie Chevrolet Silverado albo Ford Edge, albo Mazda CX-7.

 

GM, Chevrolet i Camry

Ubiegłoroczna sprzedaż samochodów osobowych oraz lekkich dostawczych narynku amerykańskim wyniosła 16,15 mln egzemplarzy i była niższa o 2,5% niżw 2006 r. Największą sprzedażą może się pochwalić General Motors,najbardziej popularną marką był Chevrolet, zaś autem osobowym Toyota Camry.

 

850 KM w Toyocie Camry

Jeżeli uważasz, że Toyota Camry to nudny samochód, to możesz siębardzo zdziwić gdy spotkasz ten egzemplarz na drodze.

 

Nowa Toyota Camry debiutuje w Detroit

Właśnie ruszyły targi NAIAS w Detroit, a jedną z głównych premierjest Toyota Camry. Jest to już ósma generacja jednego znajpopularniejszych modeli w Stanach Zjednoczonych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018