Wyszukiwałeś:

Captur

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Captur

Spróbuj też wyszukać: renault renault captur sportage

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Renault zapowiada model Captur

W piątek 11 stycznia Renault przedstawi online model Captur, który premierowo zostanie zaprezentowany na marcowych targach motoryzacyjnych. Dziśpojawiła się pierwsza oficjalna zapowiedź tego modelu.

 

Zapowiedź Renault Captur

 

Renault zapowiada model Captur, który swoją premierę będzie miał na targach motoryzacyjnych w Genewie. Pierwsze co rzuca się w oczy to stylistyka zapożyczona z Clio czwartej generacji. 

 

Renault zakłada Captur do walki w segmencie

Tak jak obiecali, tak słowa dotrzymali. Ludzie z Renault przedstawili pierwszeoficjalne zdjęcia i szczegóły modelu Captur. Poznajcie zatem nowegocrossovera z Francji.

 

Znamy ceny Renault Captur

Polski importer samochodów Renault przedstawił cennik swojegonajnowszego modelu - Captur. Cenny startują od kwoty 53 900 zł.

 

Najnowsze testy Euro NCAP

Organizacja Euro NCAP przedstawiła najnowsze testy zderzeniowe. W majupróbom poddane zostały: Chevrolet Trax, Dacia Sandero, Nissan Evaliaoraz Renault Captur.

 

Renault Captur: Clio na wysokim obcasie

Mimo spadającej populacji Europejczyków, klasa małych samochodówrośnie w śmiałym tempie. Jednym z przedstawicieli nowej kategorii tegosegmentu - małych SUV-ów - jest Renault Captur. A że jest w staniezaoferować przestrzeń niemniejszą niż większe kompakty, francuski modelchce być atrakcyjny także dla rodzin.

 

Renault Captur i Koleos na dużym ekranie

Dwa modele Renault zadebiutują w filmie. Francuskie modele zagrają wtowarzystwie polskich aktorów w filmie "Piąte: nie odchodź",który wyreżyserowała Katarzyna Jungowska.

 

Limitowany Renault Captur z nowym dieslem dCi

Renault Captur to we Francji trzecie najpopularniejsze auto. Producent rozszerza jego ofertę o mocnego turbodiesla i limitowaną wersję Pure.

 

Renault Captur i problemy z hamulcami

Prawie 5 tysięcy egzemplarzy modelu Renault Capturów na polskim rynkubędzie musiało się stawić do serwisów francuskiej marki. A wszystkoprzez możliwe problemy z układem hamulcowym.

 

Renault Captur z mocniejszym dieslem 1.5 dCi 110

Do gamy crossovera Renault Captur dołączył mocniejszy diesel o pojemności1,5 litra. Pod maską wersji Energy 1.5 dCi pracuje 110-konne stado konimechanicznych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019