Wyszukiwałeś:

Car X

Technology X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Car Technology

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Wątek na forum: Leopard samochodem doskonałym

Aby policzki nie odpływały na boki robione są też Leopardy z pełną szybą, tak jak w normalnych cabrio. W lipcu zostanie otwarta nowa fabryka firmy Leopard Automobile Mielec. Od roku 2008 większość udziałów w spółce Leopard Automobile przejęła znana na europejskim rynku firma konstrukcyjna C...

 

Car Technology Production

Na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego rozpocznie działalność firma zbranży motoryzacyjnej - Car Technology Production.

 

PLM Automotive Forum

Firma KS Automotive, dostawca rozwiązań inżynierskich dla przemysłumotoryzacyjnego zaprasza na trzecią już edycję PLM Automotive Forum.Tegoroczne forum poświęcone kooperacji w przemyśle motoryzacyjnym irozwiązaniom PLM wspomagającym prace inżynierskie odbędzie się w dniach26-27 października 2006 w Wiśle. Mojeauto.pl objęło patronat medialny nawydarzeniem.

 

Wyróżnienie dla Mitsubishi

Kanadyjskie Stowarzyszenie Dziennikarzy Motoryzacyjnych AJAC ogłosiłozaawansowany system aktywnej kontroli napędu na cztery koła Super All-WheelControl (S-AWC) "Najlepszą nową technologią" 2009 roku. Układ tenwchodzi w skład wyposażenia standardowego modelu Lancer Evolution.

 

Auto elektryczne made in Poland

4-5-osobowy samochód miejski z możliwością zmiany na wersjędwuosobową z przestrzenią bagażową - tak ma wyglądać elektrycznysamochód przyszłości, który będzie pochodził z Polski, donosiponiedziałkowe wydanie Pulsu Biznesu. Debiut auta już pod koniec przyszłegoroku.

 

Najlepsze auta na japońskim rynku

Na wybór najlepszego auta na europejskim rynku musimy jeszcze trochępoczekać, a tymczasem poznaliśmy już zwycięzców konkursu naSamochód Roku 2009-2010 na japońskim rynku.

 

10 lat krakowskiego Centrum Technicznego Delphi

Delphi Automotive obchodzi dziesiąta rocznicę krakowskiego CentrumTechnicznego. Otwarty 26 lipca 2000 roku ośrodek stanowi wiodącą jednostkębadawczo-rozwojową w kraju pod względem swojej historii oraz osiągnięć.

 

Impreza, minivan i tylnonapędowe coupe

Subaru szykuje się na Genewę! Aż trzy nowości tego japońskiego producentabędzie można podziwiać na początku marca w genewskich halach wystawowych.Najmniej wiemy, jak na razie, o nowym, koncepcyjnym jeszcze coupe.

 

Genewa 2011 już za miesiąc

Do rozpoczęcia wystawy samochodowej w Genewie pozostał równo miesiąc.Niektórzy producenci grają już w otwarte karty i zdradzili, co będziemożna podziwiać na ich stoiskach. Inni do końca starają się nie uchylaćchoćby rąbka tajemnicy, trzymając w sekrecie, jakie modele pokażą, jak onewyglądają, bądź wszelkie informacje o tychże autach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Car Technology".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019