Wyszukiwałeś:

Car X

of X

the X

Year X

2007 X

. Znaleziono 76 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Car of the Year 2007

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 76 wszystkich):

Car of the Year 2007 - nominacje

Znana jest już lista nominowanych samochodów do tegorocznej prestiżowejnagrody Car of the Year 2007. Wśród kandydatów najwięcej modeli pochodzi odmarek: Audi, Chevrolet i Kia.

 

Samochód roku 2007 - finaliści!

Jaki samochód zdobędzie w tym roku pierwsze miejsce w konkursie "Car of theYear 2007"? Sędziowie zasiadający w jego jury ujawnili właśnie ostatecznąlistę ośmiu samochodów, z których wyłoniony zostanie ten najlepszy. Zobacz,czy wśród nich znajduje się Twój faworyt!

 

Samochodem roku został...

Tego dowiemy się dopiero za kilka dni, a mówiąc dokładniej już 13listopada, kiedy to ujawnimy Państwu laureata prestiżowego konkursu 'Car ofThe Year 2007'. Nasi czytelnicy wytypowali jednak swoich, dosyć mocnychkandydatów. Czy te głosy się pokryją?

 

Car of the Year - historia

Tytuł Car of the Year jest najbardziej prestiżową nagrodą przyznawaną wbranży motoryzacyjnej rokrocznie od 1964 roku.

 

Fiat 500 Samochodem Roku?

Choć z reguły nie zajmujemy się nieoficjalnymi, niepotwierdzonymiinformacjami, czy też wszelkiego rodzaju plotkami, to teraz musimy odstąpićod tej zasady. Chodzi przecież o niezwykle ważny na Starym Kontynencie tytułCar of the Year.

 

"Każdy aspekt może być decydujący"

Już od 44 lat grupa dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy, członkówjury konkursu Car of the Year, w ostatnich miesiącach każdego roku dokonujewyboru najlepszego, ich zdaniem, samochodu. Zwycięski model przez kolejne 12miesięcy dzierży na Starym Kontynencie tytuł Car of the YearSamochodu Roku. W 58-osobowym jury stałe miejsce ma także dwóchdziennikarzy z Polski. Jeden z nich, Maciej Ziemek, na co dzień redaktormagazynu auto motor i sport, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem wynikówtegorocznego plebiscytu opowiada nam o kulisach tego konkursu.

 

Baby-Fiat wygrywa!

Włoski producent Fiat może świętować. Potwierdziły się bowiem piątkowenieoficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu Car of the Year (COTY), któreprzeciekły do zagranicznych mediów. Reaktywowany po pięćdziesięciulatach Fiat 500 zdobył tytuł Samochodu Roku 2008 pokonując między innymiMazdę 2 i Forda Mondeo, które zajęły odpowiednio drugie i trzeciemiejsce.

 

Nissan Leaf najlepszy na świecie

Elektryczny Nissan Leaf z tytułem Światowego Samochodu Roku 2011. Najlepszymautem sportowym Ferrari 458 Italia, najładniejszym Aston Martin Rapide, zaśnajbardziej ekologicznym Chevrolet Volt. Oto najważniejsze rozstrzygnięciategorocznej edycji konkursu World Car of the Year.

 

World Car of the Year 2014 - znamy półfinalistów

Niemal dokładnie za dwa miesiące, podczas wystawy samochodowej w Nowym Jorku,poznamy zwycięzców tegorocznej edycji plebiscytu na ŚwiatowySamochód Roku (World Car of the Year). Najwięcej swoich przedstawicielido półfinałów konkursu wprowadziło BMW.

 

Tytuł Car of the Year 2015 zdobędzie...

Zwycięzcę tegorocznej edycji jednego z ważniejszych, jeśli nienajważniejszego plebiscytu w branży motoryzacyjnej - konkursu Car of the Year- poznamy już za niecały miesiąc tuż przed rozpoczęciem targówmotoryzacyjnych w Genewie. Przyjrzyjmy się zatem siódemcekandydatów do tego tytułu i zastanówmy się, który z nichma największe szanse na końcowy sukces.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Car of the Year 2007".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021