Wyszukiwałeś:

Car X

Car X

Communication X

. Znaleziono 6 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: to.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Car to Car Communication

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Auta BMW i Renault rozumieją się

Samochody BMW i Renault mogą ostrzegać się przed wypadkami lub innyminiebezpiecznymi sytuacjami na drodze. Jak donosi obóz bawarskiej marki, obukoncernom udało się zbudować dwa prototypy, które są w stanie wymieniaćmiędzy sobą ważne komunikaty drogowe.

 

Komunikacja "między-samochodowa"

Już w niedalekiej przyszłości kierowcy będą informowani o zbliżającymsię niebezpieczeństwie na drodze, nawet jeśli nie będzie ono w zasięgu ichpola widzenia, a także w przypadku gdy będzie ono czyhać dosłownie zarogiem.

 

Najlepszy kwartał w historii Volvo w Polsce

Pierwszy kwartał 2007 roku był rekordowym okresem w historii marki Volvo napolskim rynku. Łączna sprzedaż wzrosła o prawie 40%, a motorami napędowymitak dobrego wyniku były modele S60, S80 oraz C30.

 

Pieśń przyszłości

Daimler AG i Chrysler. Choć współpraca obu marek zakończyła siędefinitywnie w maju 2007 roku, to rozwój tych dwóch firm,przynajmniej w jednym aspekcie, podąża nadal w tym samym kierunku.Zarówno Niemcy jak i Amerykanie pracują nad zaawansowaną technologiąinformacyjną, komunikacyjną i nawigacyjną dla samochodówprzyszłości.

 

Wątek na forum: UWAGA!!! OSZUŚci na OTO moto.pl AZTRANS LTD

Witam, Chcialem sie podzielić mała informacją na temat oszustów którzy ogłaszają się na portalu www.otomoto.pl i dzięki którym zostałem naciągnięty. Chciałem kupić samochód a dotej pory samochodu i moich pieniędzy nie ma. Mam nadzieje, ze to innej osobie pomoże nie zrobić się w balona. Osoby któ...

 

Nowoczesne multimedia dla klasycznych Porsche

Nowy system informacyjno-rozrywkowy Porsche Classic Communication Management(PCCM) otwiera samochody zabytkowe i youngtimery Porsche na cyfrowy świat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Car to Car Communication".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021