Wyszukiwałeś:

Carbon X

Fiber X

Reinforced X

Plastic X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carbon Fiber Reinforced Plastic

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Lekkie i wytrzymałe BMW X5

BMW zaprezentowało skrzętnie skrywany prototyp modelu X5. Na pierwszy rzut okanie ma w jego wyglądzie nic nadzwyczajnego. Gdy wejdziemy w szczegółyokazuje się, że jego waga została znacząco zredukowana.

 

Monokok w nowym Lamborghini

Lamborghini stopniowo dawkuje informacje o swoim najnowszym modelu Aventador,który ma zostać zaprezentowany już za kilka tygodni.

 

Ultralekkie komponenty w BMW

Niedawno odbyła sie impreza Innovation Day 2011 zorganizowana przez BMW. Firmazaprezentowała tam swoją nową technologię, która pozwolizaoszczędzić dodatkowe kilogramy.

 

Odchudzone BMW M3

Lekiem na ciągle rosnącą wagę aut jest użycie karbonu. CRT (Carbon RacingTechnology) użyte w nazwie to znak, że włókno węglowe to materiałktóry będzie sprawcą całej rewolucji.

 

Nowy rozdział w historii BMW

Świat motoryzacji już wybrał, Najbliższa przyszłość należeć będzie doaut z napędem hybrydowym bądź wyłącznie elektrycznym. A skoro tak, to niedziwi, że większość producentów albo wprowadza do swojej gamy, alboplanuje w najbliższym czasie wprowadzenie tego typu modelu(i). Nie inaczej jesti w przypadku BMW, które koncepcyjnymi modelami i3 oraz i8 rozpoczynacałkowicie nową erę w swojej historii.

 

Włokno węglowe może być tańsze

MAI Carbon Clusterm Management GmbH - to niemiecka firma która zajmuje się produkcją elementów z włókna węglowego. Dzięki m.in.rządowemu wsparciu producent jest bliski osiągnięcia niskich kosztówprodukcji włókna węglowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Carbon Fiber Reinforced Plastic".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019