Wyszukiwałeś:

Carlos X

Ghosn X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carlos Ghosn

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Clio uhonorowane

W ubiegły piątek w Bolonii odbyła się oficjalna ceremonia wręczenia nagrodyCar of the Year 2006. Nagrodę w imieniu Renault Clio III odebrał prezes idyrektor zarządzający Renault, Carlos Ghosn.

 

Ghosn: Rok 2010 trudniejszy od 2009

Prezydent Renault Carlos Ghosn jest zdania, że rok 2010 będzie jeszczetrudniejszy dla branży motoryzacyjnej niż obecny. Francuz oczekuje wprzyszłym roku kulminacji kryzysu finansowego na Starym Kontynencie.

 

Formuła 1 nie chce stracić Renault

Zatrważające wieści jakoby szefowie Renault zamierzali wycofać swójteam z Formuły 1 nie robią wrażenia ani na Robercie Kubicy, ani na jegomenedżerze - czytamy w Przeglądzie Sportowym.

 

Ghosn: Lotus-Renault możliwe, ale jeszcze nie teraz

Szef Renault Carlos Ghosn był obecny podczas ostatniego Grand Prix Brazylii.Szef koncernu Renault przyznał w wywiadzie, że rola francuskiej stajni możeulec zmianie, ale aktualnie wszystko zostaje po staremu.

 

Większa samba

W 1998 roku w brazylijskim mieście Kurytyba otwarto pierwszą linię produkcyjną Renault. Szef koncernu, Carlos Ghosn ogłosił, że zdolność produkcyjna tej fabryki do roku 2013 zostanie zwiększona.

 

Renault nie wróci do F1

Po aferze "crashgate" koncern sprzedał 75 % udziałów wzespole Renault F1 Team spółce Genii Capital. Późniejwłaściciel tejże spółki pozsotałe 25% odkupił od Renault stającsię jedyną osobą kontrolującą zespół. Patrząc na słaby sezonuLotus Renault GP pojawiły się plotki, że francuski koncern ma zamiarodkupić team od Gerarda Lopeza.

 

Nissan potwierdził powrót marki Datsun

Kilka dni temu informowaliśmy, że Nissan planuje wskrzesić markę Datsun. Dziś oficjalnie japoński koncern potwierdził te informacje oraz przedstawiłnowe logo.

 

Nissan prawie uśmiercił Infiniti

Infiniti w świecie motoryzacji działa od 1989, ale je krótki jak na producenta aut żywot mógł zostać skrócony przez macierzystąmarkę, Nissana. Luksusowa marka miała być zbędna producentowi aut zJaponii.

 

Dacia patrzy w kierunku samochodów elektrycznych

Czy chcemy, czy też nie to segment aut elektrycznych rozwija się coraz lepieji szybciej. Dlatego kolejny producenci aut mówią o wejściu w segmentEV. Teraz koncerny mówią już o budżetowych markach.

 

Carlos Ghosn przewodniczącym ACEA

Prezes koncernu Renault został wybrany nowym przewodniczącym EuropejskiegoStowarzyszenia Producentów Samochodów (ACEA).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Carlos Ghosn".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019