Wyszukiwałeś:

Carlos X

Sainz X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carlos Sainz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Rajd Dakar: Hołowczyc znów piąty!

Dziesiąty czas przejazdu szóstego etapu Rajdu Dakar przywróciłKrzysztofa Hołowczyca na piąte miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu.Próbę z Antofagasta do Iquique wygrał Stephane Peterhansel, ale stawcenadal przewodzi Carlos Sainz.

 

Rajd Dakar: Sainz niezagrożony

Podczas ósmego odcinka specjalnego Rajdu Dakar z Antofagasta doCopiapó duet Carlos Sainz/Lucas Cruz nadal prowadzi w klasyfikacjigeneralnej. Krzysztof Hołowczyc utrzymał szóste miejsce.

 

Rajd Dakar: Sainz podkręcił tempo

Hiszpanie Carlos Sainz/Lucas Cruz po pierwszym zwycięstwie etapowym w RajdzieDakar 2010 zwiększyli swoją przewagę w klasyfikacji generalnej nadpozostałymi kierowcami.

 

Rajd Dakar: Potrójne zwycięstwo Touaregów

Na dwunastym, najdłuższym etapie Rajdu Dakar, kierowcy Volkswagena odprawili zkwitkiem pozostałych rywali. Na liczącym 476 kilometry odcinku specjalnymnajszybszy był lider rajdu Carlos Sainz. Za nim uplasowili się także dwajkierowcy Race Touaregów - Nasser Al-Attiyah i Mark Miller.

 

Rajd Dakar: "El Matador" zwycięzcą

Carlos Sainz wraz z pilotem Lucasem Cruzem po zaciętej walce na ostatnimodcinku, w klasyfikacji generalnej uzyskali tylko 2 minuty i 12 sekund przewaginad swoimi kolegami z zespołu Nasserem Al-Attiyah/Timo Gottschalkiem (Q/D). Aleto wystarczyło by Hiszpan po raz pierwszy w swojej bogatej karierze wygrałRajd Dakar.

 

Rajd Jedwabnego Szlaku dla Volkswagena

W Rajdzie Jedwabnego Szlaku, prowadzącym przez Rosję, Volkswagen świętujepotrójne zwycięstwo. Nowy Race Touareg 3 z załogą Carlos Sainz i LucasCruz wyprzedza w klasyfikacji generalnej dwie kolejne załogi z zespołuVolkswagena jadące w poprzednim modelu Race Touarega.

 

Rajd Dakar: Sainz pierwszym liderem

W Nowy Rok około miliona widzów dopingowało 430 uczestnikówRajdu Dakar wyruszających na liczącą ponad 9.600 kilometrów trasęprzez Argentynę i Chile. Liderem po I etapie z Buenos Aires do Cordoby zostałCarlos Sainz (Volkswagen Race Touareg 3). Krzysztof Hołowczyc w BMW X3 CC jestszósty.

 

Rajd Dakar: Sainz powiększa przewagę, awans Hołka

Drugi etap i drugie zwycięstwo: Carlosowi Sainz i Lucasowi Cruz (E/E) wVolkswagenie Race Touaregu 3 udało się zwiększyć przewagę nad rywalami.Krzysztof Hołowczyc na drugim etapie zdołał zanotować szósty rezultati w klasyfikacji generalnej przesunął się na piąte miejsce.

 

Sainz: "Loeb i Ogier mogą tworzyć zespół"

Carlos Sainz postanowił subiektywnie ocenić sytuację panującą w Citroenie.Hiszpan nie widzi żadnego powodu, dla którego Sebastien Loeb i SebastienOgier, nie mogliby tworzyć silnego zespołu.

 

WRC: Sainz jako pierwszy testował Polo

Carlos Sainz, legenda Rajdowych Mistrzostw Świata WRC, miał okazję jakopierwszy przejechać pierwsze kilometry za kierownicą nowego Polo WRC. Hiszpanwraz z dr Ulrichem Hackenbergiem z zarządu VW sprawdzał możliwości nowegosamochodu niemieckiego zespołu pod Veldenz w Nadrenii-Palatynacie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Carlos Sainz".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019