Wyszukiwałeś:

Carnival

. Znaleziono 85 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Carnival

Spróbuj też wyszukać: carnival 2 9 espace carens synchronizator

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 85 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Carnival

Kia Carnival to przestronny i komfortowy van, który może pomieścić maksymalnie siedmiu pasażerów. Długość prawie pięciu metrów stawia model Kia Carnival w tej samej linii z rodzimym konkurentem Ssangyongiem Rodiusem lub Chryslerem Voyagerem. Kia Carnival ma bardzo wygodne i funkcjonalne wnętrze, ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Kia Carnival: AUTO DLA ZRÓWNOWAŻONYCH

4.5 JEŚLI JESTEŚ MŁODYM SZALEŃCEM , LUBISZDRIFTY , ALE MASZ DWIE LEWE RĘCE BĄDŹ JESTEŚ NIEDBALUCHEM DAJ SOBIE SPOKÓJI KUP GOLFA ALBO CIENIASA NA WYPASIE . CARNIVAL I JEST DLA LUDZI CHCĄCYCHBEZPIECZNIE I KOMFORTOWO ZA NIEDUŻE PIENIĄDZE PODRÓŻOWAĆ Z R...

 

Kia w Genewie

Na wystawie samochodowej w Genewie Kia Motors zaprezentuje trzy nowości.Będzie to całkowicie nowa Kia Carnival, zmodyfikowana Kia Sorento orazutrzymywany jeszcze w tajemnicy koncept.

 

Kia Carnival: Pięć gwiazdek w NHTSA

Nowy koreański minivan Kia Carnival otrzymał najwyższą, możliwą ocenę wtestach zderzeniowych, przeprowadzonych przez Amerykański Narodowy DepartamentTransportu Ruchu Drogowego (NHTSA).

 

Kia Carnival w lipcu

Kontynuując największą w historii ofensywę produktową firma Kia MotorsCorporation wprowadza całkowicie nowego Carnivala. Samochód ma się pojawićna europejskich rynkach w lipcu bieżącego roku.

 

Tylko cztery gwiazdki Civica

Niezwykle popularna w całej Europie, w tym i w Polsce, Honda Civic zostałapoddana testom zderzeniowym. Uzyskany wynik z całą pewnością nie zadowoliwładz koncernu. Podobną liczbę gwiazdek otrzymała Kia Carnival, zaś napiątkę testy przeszedł Lexus IS.

 

Wadliwe światła stop w modelach Kia

Polski oddział marki Kia powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że samochody Kia Sportage (KM), Carnival (VQ), Carens (UN),Sorento (BL), wyprodukowane w Korei Południowej od 20 września do 25października 2006 r., mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwaużytkowników.

 

Wątek na forum: pojemnosc baku KIA Carnival rok prod.2001 diesel poj 2,9

Prosze o informacje o pojemnosci baku paliwa dotyczace modelu KIA Carnival rok prod.2001 poj.2,9 . diesel ~czarek

 

Kia Carnival z korodującymi wahaczami

Ponad 800 właścicieli Kii Carnival dostanie zaproszenia do autoryzowanychserwisów koreańskiej marki. A wszystko z powodu rozpoczętej właśniekampanii przywoławczej tego modelu.

 

Kia Sedona zapowieda europejski model Carnival

Na targach w "mieście, które nie zasypia nigdy" Kia pokazujemodel Sedona. Auto z delikatnymi zmianami przypłynie do Europy pod szyldemCarnival.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018