Wyszukiwałeś:

Castrol

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Castrol

Spróbuj też wyszukać: mobil gkn castrol syntetyk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

Castrol: Polacy wiedzą najwięcej o serwisowaniu i olejach

Polscy menadżerowie i dyspozytorzy flot preferują osobisty nadzórjeśli chodzi o opiekowanie się ich pojazdami. Tak wynika z badańprzeprowadzonych przez Castrol, światowego lidera w dziedzinie smarów idostawcy środków smarujących. Badania pokazują, że 4 na 5 (83%)menadżerów polskich flot samemu zajmuje się konserwacjąpojazdów. Dla porównania w Szwecji robi to 24%, a w WielkiejBrytanii 36% z nich. Polska cieszy się również najwyższym stopniemwiedzy odnośnie smarowania silników i poziomów zużycia oleju.

 

Castrol Rankings: Vettel najlepszy na świecie

Po zakończeniu sezonu sportów motorowych 2010 oficjalnym czempionemCastrol Driver Rankings został Sebastian Vettel.

 

Kibicuj z mojeauto.pl i marką Castrol

Naszych już nie ma, co nie oznacza, że nie mamy komu kibicować. Rozpoczęłasię właśnie faza ćwierćfinałowa piłkarskich Mistrzostw Europyrozgrywanych w Polsce i na Ukrainie. Dla osłody, po słabym występie naszychpiłkarzy, przygotowaliśmy dla Państwa konkurs, w którym do wygraniasą gadżety związane właśnie z Euro 2012. Aby zostać szczęśliwcem, niewystarczy jednak tylko sama wiedza piłkarska...

 

Volkswagen Castrol Cup: Znamy szczegóły polskiej serii wyścigowej

Castrol przez trzy sezony będzie sponsorem strategicznym serii wyścigowejprzygotowywanej przez Volkswagen Group Polska oraz Volkswagen Racing Polska.Start zmagań przewidziany jest na połowę kwietnia przyszłego roku.

 

Wystartował Volkswagen Castrol Cup

W miniony weekend na torze Poznań odbyła się pierwsza eliminacja seriiVolkswagen Castrol Cup. W pierwszym wyścigu zwyciężył były mistrzeuropejskiego pucharu Scirocco R-Cup, Mateusz Lisowski z otoMoto Teamu.Popołudniowy wyścig wygrał Jan Kisiel.

 

70. Rajd Polski: 8 załóg w pucharze CET

Kolejna eliminacja Castrol EDGE Trophy odbędzie się na wymagających,szutrowych trasach Rajdu Polski, a stawka liczyć będzie aż osiemzałóg. Do akcji wraca bowiem Aron Domżała, a stawkę uzupełniLuksemburczyk Hugo Arellano.

 

Honda bliżej z Castrolem

Europejski oddział Hondy podpisał trzyletnią umowę o współpracy zfirmą Castrol, która będzie dostarczać rekomendowane środki smarne,oferując jednocześnie nową gamę wspólnie stworzonych produktówi oryginalnych olejów przeznaczonych do stosowania w silnikach Hondy.

 

Volkswagen Castrol Cup - czas podsumowań

Można śmiało stwierdzić, że Polska ma serię wyścigową, któramoże wzbudzać zainteresowanie w Europie. Volkswagen Racing Polska szuka jużkierowców na przyszły sezon, a nim ten nastąpi, to warto podsumowaćpierwszą edycję VCC i przytoczyć ciekawe liczby.

 

Jak bezpiecznie wrócić z wakacji - radzą kierowcy Volkswagen Castrol Cup

Ostatni weekend sierpnia już od kilku lat jest objęty policyjną akcją"Bezpieczne powroty z wakacji". W tym roku także kierowcy pucharuVolkswagen Castrol Cup, z Jerzym Dudkiem na czele, postanowili podzielić sięswoimi doświadczeniami i poradami w jaki sposób bezpieczniewrócić z letniego wypoczynku.

 

Nowy olej Castrol dla Volkswagena

Firma Castrol wprowadza na rynek nowy olej 0W-20 z serii LongLife przeznaczonydla samochodów Grupy Volkswagen.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019