Wyszukiwałeś:

Caterham X

F1 X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caterham F1

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Caterham-Lola SP/300.R - oj, dzieje się,

Caterham stworzył wart 100 tysięcy dolarów prototyp samochodu,który określa jako "nowy ekscytujący rozdział w jegohistorii".

 

F1: Team Lotus przejął Caterham Cars

Tak jak przypuszczano właściciel zespołu Formuły 1 - Team Lotus, TonyFernandes wykupił większość udziałów w brytyjskiej manufakturzeCaterham Cars. Kolejnym krokiem będzie przemianowanie teamu, zgodnie zzałożeniami planu biznesowego.

 

F1: Caterham jest pierwszy

Można powiedzieć, że iskra do zapalenia ognia, który rozpali emocje sezonu 2012 właśnie się tli. Caterham zaprezentował pierwsze zdjęcie swojego bolidu na rok 2012.

 

F1: Caterham wymienia Trullego na Pietrowa

Wydawać by się mogło, że po pierwszych testach w Jerez składykierowców w zespołach już się nie zmienią. Tymczasem Caterhamzaskoczył wszystkich zwalniając Jarno Trullego i zatrudniając na jegomiejsce "Rakietę z Wyborga".

 

Caterham zbuduje dwa modele dzięki Renault

Brytyjska marka, będąca w rękach Tonego Fernandesa dostarczy na ryneknajnowsze wcielenie Alpine. To jednak nie koniec samochodów z logiemCaterhama, gdyż właściciel marki zapowiedział kolejne auta.

 

Caterham zapowiada nowy model

Podczas tegorocznego Grand Prix Włoch rozgrywanego na torze Monza kierowcyzespołu Caterham będą mieli bardzo ciekawe malowanie swoich bolidów,które zapowiada nowy drogowy samochód Caterhama.

 

Caterham AeroSeven Concept odsłonięty

Podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru marka Caterham, która w stawceF1 posiada swój własny zespół zaprezentowała nowy modelkoncepcyjny, którego pierwsze egzemplarze pojawią się na rynku zpoczątkiem przyszłego roku. Oto AeroSeven Concept.

 

Renault prezentuje nowy silnik F1

Francuski producent od lat związany z „królową sportówmotorowych” właśnie zaprezentował szczegóły technicznedotyczące nowego silnika, który będzie napędzał bolidy w sezonie2014. Jednostka trafi także do mistrzowskiego zespołu Infiniti Red Bull F1Team.

 

Caterham wystawiony na sprzedaż?

Według doniesień malezyjskich mediów Tony Fernandes postanowiłsprzedać majątek Caterhama. Aktualny właściciel brytyjskiej marki zamierzapozbyć się wszystkich spółek, tych związanych z zespołem Formuły 1,budową aut cywilnych oraz centrum technologicznym.

 

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Brytyjski Caterham przygotował specjalną edycję modelu Seven. Auto jestsygnowane przez kierowcę zespołu Caterham F1 Team.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Caterham F1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019