Wyszukiwałeś:

Caterham X

Seven X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caterham Seven

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Caterham w Polsce

Już niedługo zobaczymy na naszych drogach superszybkie i lekkie samochodybrytyjskiej marki Caterham, które są wzorowane na Lotusie Seven. Mimonienajlepszych czasów dla producentów samochodów firmaCaterham postanowiła otworzyć polski oddział.

 

Chcemy Caterhamy

Jeszcze ich nie ma w Polsce ale liczba zainteresowanych ich kupnem ciąglerośnie. Pierwsze egzemplarze Caterham dotrą do Polski pod koniec sierpnia,jednak już teraz wzbudzają wiele emocji.

 

Poczuj legendę + [VIDEO]

Caterham Seven to samochód-legenda, który został zaprojektowanyprzez Colina Chapmana. Przez ponad pięćdziesiąt lat jego niska masa izwinność zapewniały dużą dawkę adrenaliny. Teraz te emocje możnaprzeżywać także w Polsce bowiem ruszyła sprzedaż tych samochodów.

 

Caterham w kolorach Lambretta

Caterham Cars połączyło siły ze znaną brytyjską marką odzieżowąLambretta Clothing. Efektem współpracy jest limitowana edycjaSiódemki - Lambretta Edition.

 

Nowy Caterham Seven

Caterham stworzył właśnie nową wersję swojego legendarnego już modeluSeven. To pierwsza nowość w portfolio firmy od dwóch lat.

 

Nowy Caterham w 2015 roku

Caterham to marka produkująca auta będące bezpośrednimi spadkobiercami legendarnego Lotusa Seven. Najnowsze informacje docierające od producentamówią o pojawieniu się nowego modelu na rynku za 3 lata.

 

Caterham AeroSeven Concept odsłonięty

Podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru marka Caterham, która w stawceF1 posiada swój własny zespół zaprezentowała nowy modelkoncepcyjny, którego pierwsze egzemplarze pojawią się na rynku zpoczątkiem przyszłego roku. Oto AeroSeven Concept.

 

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Brytyjski Caterham przygotował specjalną edycję modelu Seven. Auto jestsygnowane przez kierowcę zespołu Caterham F1 Team.

 

Caterham wprowadza 3 nowe modele

Brytyjska firma, która od ponad 40 lat produkuje auta na licencji Lotusa, właśnie przedstawiła 3 nowe wersje słynnego modelu Seven. Moc, lekkość i prostota to nadal jego główne cechy.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Caterham Seven".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018