Wyszukiwałeś:

Caterham

. Znaleziono 67 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Caterham

Spróbuj też wyszukać: lotus 7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 67 wszystkich):

Caterham zmienia silniki

Brytyjski producent sportowych aut, firma Caterham poinformowała o zmianiedostawcy silników do swoich modeli. Z końcem bieżącego roku nowe jednostkinapędowe będą pochodzić od Forda.

 

Caterham w Polsce

Już niedługo zobaczymy na naszych drogach superszybkie i lekkie samochodybrytyjskiej marki Caterham, które są wzorowane na Lotusie Seven. Mimonienajlepszych czasów dla producentów samochodów firmaCaterham postanowiła otworzyć polski oddział.

 

Caterham w kolorach Lambretta

Caterham Cars połączyło siły ze znaną brytyjską marką odzieżowąLambretta Clothing. Efektem współpracy jest limitowana edycjaSiódemki - Lambretta Edition.

 

F1: Team Lotus przejął Caterham Cars

Tak jak przypuszczano właściciel zespołu Formuły 1 - Team Lotus, TonyFernandes wykupił większość udziałów w brytyjskiej manufakturzeCaterham Cars. Kolejnym krokiem będzie przemianowanie teamu, zgodnie zzałożeniami planu biznesowego.

 

F1: Caterham jest pierwszy

Można powiedzieć, że iskra do zapalenia ognia, który rozpali emocje sezonu 2012 właśnie się tli. Caterham zaprezentował pierwsze zdjęcie swojego bolidu na rok 2012.

 

Nowy Caterham w 2015 roku

Caterham to marka produkująca auta będące bezpośrednimi spadkobiercami legendarnego Lotusa Seven. Najnowsze informacje docierające od producentamówią o pojawieniu się nowego modelu na rynku za 3 lata.

 

Renault i Caterham stworzą następcę Alpiny

Renault już od pewnego czasu wypuszczało sygnały, że zamierza stworzyćsportowy samochód, będący spadkobiercą modeli Alpine. Teraz jużwiadomo, że uczyni to wspólnie z firmą Caterham, z którąwłaśnie francuski koncern zawarł porozumienie o współpracy.

 

Caterham zapowiada nowy model

Podczas tegorocznego Grand Prix Włoch rozgrywanego na torze Monza kierowcyzespołu Caterham będą mieli bardzo ciekawe malowanie swoich bolidów,które zapowiada nowy drogowy samochód Caterhama.

 

Caterham AeroSeven Concept odsłonięty

Podczas tegorocznego Grand Prix Singapuru marka Caterham, która w stawceF1 posiada swój własny zespół zaprezentowała nowy modelkoncepcyjny, którego pierwsze egzemplarze pojawią się na rynku zpoczątkiem przyszłego roku. Oto AeroSeven Concept.

 

Caterham Seven przygotowany z myślą o Japonii

Brytyjski Caterham przygotował specjalną edycję modelu Seven. Auto jestsygnowane przez kierowcę zespołu Caterham F1 Team.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021