Wyszukiwałeś:

Cayenne X

2007 X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne 2007

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

Wątek na forum: Trans-syberyjskie Cayenne

hmm...Bardzo podobaja mi sie Porsche tymbarzidej Cayenne. Porsche Cayenne turbo jest bardzo dobre jak widac to nowe sprawdza sie zarowno w terenie jak i na szosie;) super samnochodzik ;) ~Globen

 

Nie będzie nowego Cayenne?

Przedstawiciele prasowi Porsche zapowiedzieli podczas konferencji prasowej, iżmodel Cayenne nie pojawi się w roczniku modelowym 2007. Spowodowane jest tospadkiem sprzedaży nowych egzemplarzy, a także przygotowaniami do wprowadzenia wersji po całkowitym face-liftingu.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Produkcja Cayenne rozpoczęta

Porsche poinformowało o rozpoczęciu produkcji odmłodzonej linii PorscheCayenne. Pierwsze egzemplarze terenowego modelu, którego budowa odbywa się wLipsku, trafią do salonów dealerskich w Niemczech już 24. lutego 2007 roku.

 

121 Cayenne w powietrzu

W ubiegły piątek na lotnisku w Lipsku miała miejsce niecodzienna akcjazaładunkowa. Do rosyjskiego samolotu transportowego Antonov 124-100 zostałozaładowanych 35 egzemplarzy terenowego modelu Porsche Cayenne. Samochodytrafią do Meksyku. W podobny sposób zostanie przetransportowanych łącznie121 ekskluzywnych terenówek.

 

Do szpitala w Porsche Cayenne

Ministerstwo Zdrowia w Bułgarii zakupiło w ostatnim czasie 32 nowe karetki.Nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie fakt, że każdy z pojazdów kosztowałśrednio 120 tys. euro. Tyle bowiem trzeba było zapłacić za jeden egzemplarz- dość unikatowej karetki nawet jak na skalę europejską -, modelu PorscheCayenne.

 

Trans-syberyjskie Cayenne

Porsche Cayenne S jest już samo w sobie połączeniem samochodu o lekkichzapędach terenowych, bez porzucania dynamicznego charakteru. Inżynierowieniemieckiej marki postanowili opracować specjalne wydanie modelu, kładącszczególny nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa oraz poprawę właściwościsportowych w terenie.

 

Hybrydowe Cayenne

Już jakiś czas temu do motoryzacyjnego świata przedostawały się informacjeo tym, że producent samochodów marki Porsche zamierza wejść w coraz szybciejrozwijający się segment samochodów hybrydowych.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Małe Cayenne a`la X3

Po  sukcesie modelu Cayenne Porsche postanowiło zaryzykować dalszewejście w segment, w którym czołowi producenci odnotowują co rokucoraz większe zyski. Do gamy modeli może niebawem dołączyć kolejny model,który będzie bezpośrednim rywalem dla BMW X3.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne 2007".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019