Wyszukiwałeś:

Cayenne X

S X

Diesel X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne S Diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Diesel w Porsche Cayenne

Coraz częściej potwierdza się trend zmian w Porsche ku byciu marką mniejunikatową, a bardziej popularną, dostępną dla większego gronaklientów. Pierwszy raz w swojej historii producent z Zuffenhausenzamierza wyposażyć jeden ze swoich modeli w silnik wysokoprężny.

 

Wysokoprężne Porsche Cayenne

Jedną z najważniejszych nowości, jakie będzie można podziwiać na wystawiew Genewie, będzie Porsche Cayenne wyposażone w silnik wysokoprężny.

 

Bardzo wydajna Panamera

Porsche Panamera jeszcze na dobre nie wkroczyło na rynek, a już zapowiadanesą kolejne odmiany tego samochodu. Zaraz po tym jak pod jego maską znajdziessilnik wysokoprężny, pojawi się też ekstremalna wersja GTS.

 

Nowy diesel w Porsche

Już niebawem pojawi sCayenne Diesel z silnikiem drugiej generacji. Mocsilnika V6 o pojemności 3 litrów została zwiększona o 5KM. Jednostkadysponuje teraz 245 KM mocy i pozwoli uzyskać spalanie na poziomie 7,2 litra.

 

Porsche Cayenne także do serwisu

Kampanie serwisowe nie omijają najbardziej luksusowych i wydawałoby snajmniej usterkowych marek samochodowych. Tym razem usterka może pojawić sw Porsche Cayenne.

 
 

W końcu jest! Porsche Macan

Segment kompaktowych SUV-ów, jako jeden z nielicznych, miał się dobrze,mimo kryzysu, jaki dopadł większość producentów aut. Teraz do gry wtym segmencie wchodzi nowy gracz i to bardzo mocny gracz. Jesteśmy ciekawi, czyPorsche Macan powtórzy sukces swojego większego brata, modelu Cayenne.

 

Platynowe Cayenne od Porsche

W Zuffenhausen postanowili dać światu specjalną edycję modelu Cayenne.Platinum Edition została stworzona zapewne aby przypomnieć światu, że wofercie mimo debiutu małego Macana jest wciąż większy SUV.

 

Porsche Cayenne z pełnym odliczeniem VATu

Od początku 2014 roku można zakupić Porsche Cayenne z homologacjąciężarową. W ofercie znalazły się modele z rocznika 2013 i 2014.

 

Hybrydowe Cayenne zmierza do Paryża

Hybrydowy SUV to już nie scenariusz filmu fantastyczno naukowego, arzeczywistość. Teraz Porsche rozszerza swoją gamę hybryd o Cayenne SE-Hybrid. Pozostaje czekać tylko już na 911 w hybrydzie...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne S Diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019