Wyszukiwałeś:

Cayenne X

S X

E X

Hybrid X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne S E Hybrid

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Premiery eko-aut przyszłości

Kilka dni temu przed<em>sem>tawiliśmy nowości <em>sem>amochodowe na rok 2010. Terazprezentujemy ze<em>sem>tawienie <em>sem>amochod&oacute;w przyjaznych środowi<em>sem>ku, kt&oacute;rew ciągu najbliż<em>sem>zych lat mają zdominować rynek motoryzacyjny na świecie.

 

Porsche też będzie elektryczne

Jeśli ktoś je<em>sem>zcze do tej pory myślał, że pojazdami wykorzy<em>sem>tującymi prąddo napędu będą jedynie małe, miej<em>sem>kie auta, to teraz będzie mu<em>sem>iałdiametralnie zmienić <em>sem>w&oacute;j punkt widzenia. O napędzie elektrycznym corazpoważniej myślą także w <em>Sem>ttutgarcie, w <em>sem>iedzibie Por<em>sem>che.

 

100 tys. Panamery

Jeśli ktoś myślał, że klienci Por<em>sem>che <em>sem>ą wyjątkowo ortodok<em>sem>yjni i niezaakceptują zupełnie nowych, a przy tym całkowicie innych, modeli w gamie,mocno <em>sem>ię mylił. Po <em>sem>ukce<em>sem>ie modelu <em>Cayenneem>, r&oacute;wnie dużąpopularnością cie<em>sem>zy <em>sem>ię Panamera.

 

Tak wygląda odświeżone Cayenne!

Por<em>sem>che od<em>sem>łoniło w końcu odświeżone <em>Cayenneem>. W luk<em>sem>u<em>sem>owym przed<em>sem>tawicielu<em>sem>egmentu <em>Sem>UV pojawiło <em>sem>ię trochę zmian. Zobaczcie, jakich.

 

Hybrydowe Cayenne zmierza do Paryża

Hybrydowy <em>Sem>UV to już nie <em>sem>cenariu<em>sem>z filmu fanta<em>sem>tyczno naukowego, arzeczywi<em>sem>tość. Teraz Por<em>sem>che roz<em>sem>zerza <em>sem>woją gamę hybryd o <em>Cayenneem> <em>Sem>E-Hybrid. Pozo<em>sem>taje czekać tylko już na 911 w hybrydzie...

 
 

Paryż 2014: Porsche Cayenne S e-Hybrid

 

Na wy<em>sem>tawie w Paryżu Por<em>sem>che pokazało <em>Cayenneem> <em>Sem> w wer<em>sem>ji E-Hybrid. To pierw<em>sem>za hybryda typu plug-in w <em>sem>egmencie <em>Sem>UV-&oacute;w <em>sem>egmentu premium. Por<em>sem>che <em>Cayenneem> <em>Sem> E-Hybrid ma <em>sem>palać średnio, zgodnie z obietnicami producenta, 3,4 litra na 100 przebytych kilometr&oacute;w. Zobaczymy, jak będzie <em>sem>ię <em>sem>prawować w rzeczywi<em>sem>tości.

 

Osiągi Porsche, ekonomia miejskiego auta

Por<em>sem>che to od wielu lat <em>sem>ynonim <em>sem>portowego <em>sem>tylu i nieprzeciętnycho<em>sem>iąg&oacute;w. Je<em>sem>zcze do niedawna takie cechy nie <em>sem>zły w parze z ni<em>sem>kimiko<em>sem>ztami ek<em>sem>ploatacji. Dzi<em>sem>iaj je<em>sem>t już zupełnie inaczej.

 

W Porsche szykują hybrydowego Macana

Macan <em>sem>przedaje <em>sem>ię jak świeże bułeczki i okazuje <em>sem>ię, że Por<em>sem>che <em>sem>zykujekolejną wer<em>sem>ję napędową. Ta będzie bazować na technologii hybrydowej.

 

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Za nami dzień pra<em>sem>owy poznań<em>sem>kiej wy<em>sem>tawy <em>sem>amochodowej. Teraz hale targoweotwarte <em>sem>ą dla publiczności, kt&oacute;ra na nudę nie powinna narzekać.Wiele <em>sem>ię działo i je<em>sem>zcze przez cały weekend z pewnością będzie <em>sem>iędziać.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne S E Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019