Wyszukiwałeś:

Cayenne X

S X

. Znaleziono 197 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne S

Spróbuj też wyszukać: Acura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 197 wszystkich):

Wątek na forum: Oto nowe Porsche Cayenne!

10,5 litra w cayenne s i 11,5 w turbo, nieźli optymiści :))) <span class="author">~kaiukspan>

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Trans-syberyjskie Cayenne

Porsche Cayenne S jest już samo w sobie połączeniem samochodu o lekkichzapędach terenowych, bez porzucania dynamicznego charakteru. Inżynierowieniemieckiej marki postanowili opracować specjalne wydanie modelu, kładącszczególny nacisk na zwiększenie bezpieczeństwa oraz poprawę właściwościsportowych w terenie.

 

Porsche Cayenne S Transsyberia

 

Edycja specjalna Porsche Cayenne S Transsyberia

 

Porsche Cayenne także do serwisu

Kampanie serwisowe nie omijają najbardziej luksusowych i wydawałoby snajmniej usterkowych marek samochodowych. Tym razem usterka może pojawić sw Porsche Cayenne.

 

Porsche Cayenne GTS premierą w Pekinie

Na zbliżającym ssalonie samochodowym w Pekinie Porsche zaprezentuje noweCayenne GTS. To druga generacja tego wzmocnionego SUVa rodem ze Stuttgartu.

 

Wątek na forum: PORSCHE CAYENNE S 4.5 SILNIK Tloki Naprawa Serwis

Witamynnmamy do zaoferowania profesionalna naprawe silnika porsche cayenne.nZajmujemy sie od kilku lat naprawa silnikownnPORSCHEnZdobyte kilkuletnie doswiadczenie jest gwarancja dobrze wykonanej usluginnW modelu porsche cayenne s 4.5 najczesciejnzaczyna sie problem z cichym stukaniem silnika - my...

 

Hybrydowe Cayenne zmierza do Paryża

Hybrydowy SUV to już nie scenariusz filmu fantastyczno naukowego, arzeczywistość. Teraz Porsche rozszerza swoją gamę hybryd o Cayenne SE-Hybrid. Pozostaje czekać tylko już na 911 w hybrydzie...

 

Paryż 2014: Porsche Cayenne S e-Hybrid

 

Na wystawie w Paryżu Porsche pokazało Cayenne S w wersji E-Hybrid. To pierwsza hybryda typu plug-in w segmencie SUV-ów segmentu premium. Porsche Cayenne S E-Hybrid ma spalać średnio, zgodnie z obietnicami producenta, 3,4 litra na 100 przebytych kilometrów. Zobaczymy, jak będzie ssprawować w rzeczywistości.

 

Wątek na forum: naprawa porsche cayenne stukanie silnik forum

WITAMnnMAM DO ZAOFEROWANIA PROFESIONALNA NAPRAWE SILNIKA PORSCHE CAYENNE.nnnZAJMUJE SIE OD KILKU LAT NAPRAWA SILNIKOWnnPORSCHEnnZDOBYTE KILKULETNIE DOSWIADCZENIE JEST GWARANCJA DOBRZE WYKONANEJ USLUGInnnW MODELU PORSCHE CAYENNE S 4.5 NAJCZESCIEJnnZACZYNA SIE PROBLEM Z CICHYM STUKANIEM SILNIKA - Z...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019