Wyszukiwałeś:

Cayenne X

turbo X

S X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne turbo S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Porsche Cayenne Turbo S: S-zybki SUV

Najwidoczniej klienci supersportowej marki Porsche nigdy nie mają dosyć mocy.Dlatego też niemiecki producent postanowił wyposażyć swoje luksusowego SUV'a- Cayenne o kolejne konie mechaniczne. Nowy model Turbo S ma ich aż 521!

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tonajmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniembiturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Już testują nowe Cayenne Turbo S

Zagranicznym fotoreporterom udało się upolować zamaskowane Porsche CayenneTurbo S podczas testów.

 

Porsche Cayenne także do serwisu

Kampanie serwisowe nie omijają najbardziej luksusowych i wydawałoby snajmniej usterkowych marek samochodowych. Tym razem usterka może pojawić sw Porsche Cayenne.

 

Porsche Cayenne GTS premierą w Pekinie

Na zbliżającym ssalonie samochodowym w Pekinie Porsche zaprezentuje noweCayenne GTS. To druga generacja tego wzmocnionego SUVa rodem ze Stuttgartu.

 

Porsche Cayenne z przydomkiem Turbo S

Producent sportowych aut z Zuffenhausen zaprezentował najnowsze wcielenieCayenne. SUV Porsche otrzymał doping w postaci zastrzyku turbo. Oto przed WamiCayenne Turbo S.

 

570 KM w Porsche Cayenne Turbo S

Podczas trwających właśnie targów motoryzacyjnych w Detroit Porschezaprezentowało model Cayenne Turbo S. Sportowy SUV będzie oferował 570 KMmaksymalnej mocy.

 

Nowe Porsche Cayenne będzie lżejsze i szybsze

Kilkanaście dni temu pojawiła się zapowiedź nowego SUVa od Bentley'a.Brytyjczycy ogłosili, że będzie to najszybszy, luksusowy SUV na rynku. DziśPorsche śmieje się z tego i składa deklarację, że To nowe Cayenne będzie najszybsze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayenne turbo S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019