Wyszukiwałeś:

Cayenne

. Znaleziono 395 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayenne

Spróbuj też wyszukać: antara cayenne wlot 1500 2000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 395 wszystkich):

Nowe Cayenne: Więcej Porsche, mniej VW?

Porsche Cayenne ma być w przyszłości bardziej sportowe, dynamiczne iposiadać mniej cech wspólnych w volkswagenowskim modelem Touareg. Niemieckimagazyn "Auto Motor und Sport" przedstawił rysunki, które mogą przedstawiaćdrugą generację Cayenne. Szkice powstały w oparciu o informacje z centrumprojektanckiego Porsche.

 

Nowe Cayenne: Technologia plus wydajność

W cztery lata po debiucie rynkowym, Porsche Cayenne zaczyna nowy rozdział wswojej karierze. Na dobre rozpocznie się on gdzieś w drugiej połowieprzyszłego roku, bowiem wtedy pojawi się w salonach druga generacja tegomodelu.

 

Produkcja Cayenne rozpoczęta

Porsche poinformowało o rozpoczęciu produkcji odmłodzonej linii PorscheCayenne. Pierwsze egzemplarze terenowego modelu, którego budowa odbywa się wLipsku, trafią do salonów dealerskich w Niemczech już 24. lutego 2007 roku.

 

Cayenne Turbo S najmocniejszym Porsche

Targi motoryzacyjne w Pekinie są okazją do zaprezentowania Porsche CayenneTurbo S - nie tylko najmocniejszej wersji w gamie Cayenne, ale na dzieńdzisiejszy również najmocniejszego seryjnie produkowanego Porsche.

 

Nowe Cayenne Turbo S od Porsche

Porsche AG rozszerza swoją trzecią serię modeli o Cayenne Turbo S. Tonajmocniejsze Cayenne z silnikiem V8 o pojemności 4,8 litra z doładowaniembiturbo uzyskuje moc 550 KM (404 kW).

 

Wysokoprężne Porsche Cayenne

Jedną z najważniejszych nowości, jakie będzie można podziwiać na wystawiew Genewie, będzie Porsche Cayenne wyposażone w silnik wysokoprężny.

 

Oto nowe Porsche Cayenne!

Porsche dość długo wstrzymywało się z ujawnieniem pierwszych oficjalnychinformacji i zdjęć nowej generacji modelu Cayenne. W końcu, na kilka dniprzed światową premierą auta na wystawie w Genewie, możemy zobaczyć, jakiezmiany w najchętniej kupowanym Porsche przygotowali niemieccy inżynierowie.

 

Porsche Cayenne także do serwisu

Kampanie serwisowe nie omijają najbardziej luksusowych i wydawałoby sięnajmniej usterkowych marek samochodowych. Tym razem usterka może pojawić sięw Porsche Cayenne.

 

Porsche Cayenne GTS premierą w Pekinie

Na zbliżającym się salonie samochodowym w Pekinie Porsche zaprezentuje noweCayenne GTS. To druga generacja tego wzmocnionego SUVa rodem ze Stuttgartu.

 

Hybrydowe Cayenne zmierza do Paryża

Hybrydowy SUV to już nie scenariusz filmu fantastyczno naukowego, arzeczywistość. Teraz Porsche rozszerza swoją gamę hybryd o Cayenne SE-Hybrid. Pozostaje czekać tylko już na 911 w hybrydzie...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018