Wyszukiwałeś:

Cayman X

GT4 X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayman GT4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Nowości Porsche w 2015 roku

Marka Porsche w najbliższych latach zamierza znacznie podwyższyć swojąsprzedaż, dlatego nie powinna dziwić intensywność rozszerzania gamymodelowej. Zobaczmy, co dobrego szykuje marka z Zuffenhausen w tym roku.

 

Porsche Cayman GT4 ujawnione w grze

Premiery nowych modeli w grach to coraz popularniejsza praktyka. Tym razem nowePorsche pojawiło się najpierw grze, a dopiero potem zostanie zaprezentowane wrzeczywistości.

 
 

Porsche Cayman GT4

 

O 30 mm obnizona sylwetka, silnik z Porsche 911 Carrera S oraz hamulce ceramiczne z modelu 911 GT3. Panie i Panowie oto Porsche Cayman GT4.

 

Porsche Cayman GT4 gotowy na targi w Genewie

To najnowszy model z Zuffenhausen, który oficjalnie zostaniezaprezentowany na genewskich targach. To najbardziej hardcore'owa wersjaCaymana jaką kiedykolwiek stworzyli ludzie z Porsche.

 

Porsche Cayman GT4 oficjalnie w Genewie

Na stoisku Porsche w Genewie pojawiły się dwie nowości. Jedna to Porsche 911GT3 RS, a druga to oczekiwany model Cayman GT4.

 
 

Rozważają jeszcze mocniejszego Caymana GT4

911 GT3 RS oraz Cayman GT4 - to premiery Porsche na genewskich targach. Copowstanie z połączenia tych dwóch modeli? Cayman GT4 RS. I takie auto jest rozważane przez koncern z Zuffenhausen.

 

Geneva Motor Show 2015: Porsche Cayman GT4

 

Na wystawie w Genewie Porsche zaprezentowało najostrzejszą wersję Caymana. Za kierownicą Porsche Cayman GT4 pierwsza setka może się pojawić już po 4,4 sekundy, druga po 14,4 sekundy, trzecia po... Trzeciej nie będzie, ponieważ maksymalna prędkość tego sportowego coupe wynosi 295 km/h. Pod maską tego Porsche pracuje 3,8-litrowa jednostka o mocy 385 KM.

 

Następne Porsche nie będą mocniejsze

Całkiem niedawno 200-konne silniki pracowały głównie w autach sportowych. Dziś powoli przestają dziwić czterocyfrowe wartości mocy maksymalnej, ale Porsche temu trendowi powie: dość.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayman GT4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019