Wyszukiwałeś:

Cayman X

gts X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cayman gts

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Porsche Cayenne dla nielicznych

Tylko tysiąc sztuk ekskluzywnej limitowanej serii "Porsche Design Edition3" modelu Cayenne GTS przygotowało dla swoich fanów Porsche.Premiera na wystawie w Lipsku, a w sprzedaży już od maja.

 

Który hamuje lepiej?

Przy zakupie samochodu rzadko kiedy zastanawiamy się nad tym, czy nasz nowynabytek wyposażony jest w skuteczny układ hamulcowy. Częściej interesuje naswyposażenie dodatkowe, parametry silnika czy spalanie. A przecież hamowanie tojeden z najważniejszych czynników wpływających na bezpieczeństwo wtrakcie jazdy.

 

Porsche przedstawia wzmocnionego Caymana

Ludzie z Zuffenhausen mają zaszczyt zaprezentować światu swoje najnowszedziecko - Caymana GTS. Do salonów auto trafić ma w maju.

 
 

Porsche Boxster i Cayman dostaną nowe silniki

W zeszłym tygodniu Porsche pokazało Caymana w wersji GTS i Boxstera GTS.Dziś pojawiają się informacje, że oba modele w przyszłości będąwyposażone w silniki czterocylindrowe.

 

Facelifting 911 na 2015

Mniej więcej za rok do salonów marki Porsche trafią odświeżoneegzemplarze flagowego modelu 911. Modyfikacje dotkną zarówno nadwoziejak i mechanikę, donosi brytyjski portal Autocar.

 

Porsche Cayman GTS na torze kartingowym

 

Porsche nowego Caymana GTS zabrało na tor kartingowy we Włoszech by tam pokazać co potrafi najnowszy mały diabeł ze Stuttgartu.

 

Nowości Porsche w 2015 roku

Marka Porsche w najbliższych latach zamierza znacznie podwyższyć swojąsprzedaż, dlatego nie powinna dziwić intensywność rozszerzania gamymodelowej. Zobaczmy, co dobrego szykuje marka z Zuffenhausen w tym roku.

 

Rozważają jeszcze mocniejszego Caymana GT4

911 GT3 RS oraz Cayman GT4 - to premiery Porsche na genewskich targach. Copowstanie z połączenia tych dwóch modeli? Cayman GT4 RS. I takie auto jest rozważane przez koncern z Zuffenhausen.

 

Porsche Cayman i Boxster będą... słabsze

Downsizing to popularne zjawisko w świecie samochodów, które nieomija nawet producentów sportowych aut, takich jak Porsche. Po modelu911 na ekologiczną kurację ruszą też małe Caymany i Boxstery.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Cayman gts".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019