Wyszukiwałeś:

Chairman

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chairman

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

 
 

Wątek na forum: Luksusowy Ssangyong

Super! Ssangyoung doda ci prestiżu :) Już tak pisano o Opirusie. Kto kupi auto prestiżowe, które nosi taką nazwę? No i ten Chairman? Który z prezesów kupi samochód o nazwie SY Prezes? To tak jakby skoda odeszła od nazwy fabia i nazwała ją Moher :) ~Artur

 

Ssangyong wyda 2 mld USD na inwestycje

Ssangyong Motor, jeden z najszybciej rozwijających się producentówmotoryzacyjnych w Azji, zadeklarował znaczne zwiększenie produkcji, szybkiewprowadzenie kolejnych modeli w ciągu najbliższych lat i łączne inwestycjerzędu 2 miliardów dolarów.

 

Uwaga! Prezes nadchodzi!

Jak do tej pory Ssangyong na europejskim rynku odgrywał marginalną rolę. Abywzmocnić swój wizerunek, koreański producent w przyszłości wprowadzi doswojego portfolio luksusowa limuzynę o nazwie Chairman.

 

Luksus z Korei

Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o nowym Hyundaiu Genesis,który ma reprezentować markę w segmencie premium. Jego rodzimykonkurent, marka Ssangyong również nie zamierza próżnować iszuka udziałów w lukratywnym segmencie swoim modelem o nazwie Chairman.

 

Luksusowy Ssangyong

Koreańczycy coraz agresywniej uderzają w segment samochodówluksusowych. Po tym jak Hyundai zaprezentował swoje dzieło o nazwie Genesis,czyli duży i dobrze wyposażony sedan z klasycznym napędem, czas przyszedł nakolejnego przedstawiciela kontynentu azjatyckiego, czyli Ssangyonga.

 

Auto-Boss ponownie nagrodzony

Firma Auto-Boss, wielooddziałowy dealer Ford z województwa śląskiego,jest pierwszą w Polsce i jedną z nielicznych w Europie, która po razdziesiąty w swej historii została uhonorowana wyróżnieniem "TheChairman’s Award".

 

"S"ztuka powielania

Kiedy litera "S" pojawia się obok nazwy samochodu, dla większościmiłośników motoryzacji pierwsze skojarzenie kierowane jest do ponadzwyczajnej limuzyny Mercedesa. Od ponad 50 lat luksusowy model niemieckiej markiwyznacza trendy i innowacje, które kopiowane są przez wielu innychproducentów aut. Niemiecki magazyn Auto Bild przedstawił kilka z takichprzykładów.

 

Koreański "Mercedes"

Po tym jak marka Ssangyong zbankrutowała i przejęła ją indyjska Mahindra,nowe szefostwo postanowiło przywrócić flagową limuzynę tej marki dożycia.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019