Wyszukiwałeś:

Challenger

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Challenger

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

Challenger: Powrót legendy

Amerykański producent, firma Dodge na styczniowych targach motoryzacyjnych wDetroit zaprezentuje odmłodzoną wersję jednego ze swoich najbardziejkultowych modeli - Challenger.

 

Największy mobilhome świata!

O tym, że można postawić dom na kołach przekonał na początku XX w. niejakiMichał Drzymała. Ale czy można postawić dom na pustyni? Można. Najlepszymprzykładem jest tutaj Desert Challenger - największy mobilhome świata.

 

Zielone światło dla Challengera

Sprawa wydaje się już być przesądzona. W 2008 roku do produkcji zostanieponownie wprowadzony model Dodge Challenger, którego pierwowzór zadebiutowałprzed 39 laty.

 

Dodge Challenger powrócił!

Moda na odświeżanie legendarnych modeli sprzed kilkudziesięciu lat trwa wnajlepsze i to zarówno w Europie, jak i za oceanem. Po 35 latach nawystawie w Chicago zaprezentowany został nowy Dodge Challenger SRT8.

 

Dodge Challenger SRT8 za 228 tys. USD!

Mimo iż nowy Dodge Challenger SRT8, debiutujący w lutym na wystawie w Chicago,dostępny będzie w salonach od maja, pierwsze egzemplarze można było nabyćna różnych aukcjach charytatywnych. Challenger SRT8 nr 43 poszedł zaponad 228 tys. dolarów.

 

Dodge Challenger - współczesny muscle car

Po prezentacji na lutowej wystawie w Chicago Dodge'a Challengera SRT8, czylinajmocniejszej wersji dysponującej 425-konnym silnikiem, na targach w NowymJorku amerykański koncern zaprezentował całą gamę tego legendarnego jużmodelu.

 

Challenger ze sprężarką

Podczas tegorocznych targów SEMA w listopadzie zostanie zaprezentowanabardzo wydajna wersja modelu Dodge Challenger. Samochód zostaniewyposażony w sprężarkę, dzięki czemu jego moc będzie większa niż wpotężnej wersji SRT8.

 

Nadjeżdża nowy Challenger

Powoli zbliża się jesień, a wraz z nią premiera rynkowa jednego znajbardziej oczekiwanych samochodów - Dodge Challenger. Niestety, mimosporej ekspancji tej amerykańskiej marki na rynku europejskim, Challengerbędzie oferowany w sprzedaży tylko w USA. Przynajmniej na początku...

 

Jeszcze bardziej klasyczny Dodge Challenger

Powracający po 35 latach od zakończenia produkcji jego pierwowzoru, DodgeChallenger będzie oferowany również w bardziej klasycznej wersji - R/TClassic, wzbogaconej o akcenty stylizacji z lat jego świetności.

 

Challenger z nowym V6 pod maską

Dodge potwierdził właśnie jaka moc będzie drzemać pod maską nowegoChallengera, który został wyposażony w silnik V6 Pentastar opojemności 3,6 litra.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018