Wyszukiwałeś:

Changfeng

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Changfeng

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wątek na forum: Kontynentalna ekspansja Changfeng

straszna szmira!!! Wjechac tym w teren to pewnie sie da, zreszta jak kazdym samochodem tylko zeby to jeszcze tam jezdzilo i na koniec wyjechalo- w calosci :D ~syf...

 

Kontynentalna ekspansja Changfeng

Firma Changfeng Motor Co. jest małym producentem samochodów o bardzo wielkichambicjach. Marka, która nie jest jeszcze znana na rynkach zachodnich zamierzawejść na nie eksportując swoje SUV`y.

 

Changfeng obiera kurs na Europę

Kolejny chiński producent motoryzacyjny przymierza się do rozpoczęciaglobalnych podbojów. Targi w Detroit były okazją dla koncernu Changfengdo zakomunikowania, że w ciągu najbliższych dwóch lat auta tej markipojawią się w Europie i USA.

 

Pininfarina po chińsku

Na rozpoczynającej się w najbliższą niedzielę wystawie samochodowej wPekinie zadebiutują trzy modele, które w ciągu kilku najbliższych latmają pojawić się w sprzedaży także i w Europie. Ich wspólnymmianownikiem jest to, że zostały zaprojektowane i stworzone przezPininfarinę.

 

Mitsubishi zacieśnia współpracę z Chińczykami

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) oraz Guangzhou Automobile Group (GAC Group),z których każda posiada odpowiednio 14,59% i 29,0% udziałów wGAC Changfeng Motor (GAC Changfeng), podpisały porozumienie zmierzające doprzekształcenia GAC Changfeng w nową spółkę należącą w 50% do MMCi w 50% do GAC Group.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyto większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategoteż nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościtej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018