Wyszukiwałeś:

Cherokee

. Znaleziono 373 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cherokee

Spróbuj też wyszukać: X-trail cherokee2003 cherokee limited 2 8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 373 wszystkich):

Jeep Grand Cherokee: Mr. Euro-America

Jeep Grand Cherokee należy do mało licznego grona samochodówamerykańskich, które potrafiły znaleźć uznanie nie tylko na rodzimymrynku ale także na bardziej wyczulonym na nowości zza oceanu rynkueuropejskim. Z wypracowaną przez poprzednika popularnością mierzy siękolejny z rodu "wielkich SUV-ów" - Jeep Grand Cherokee trzeciejgeneracji.

 

Jeep Cherokee debiutuje w Europie

Targi motoryzacyjne we Frankfurcie były okazją do pierwszej publicznejprezentacji nowego Jeepa Cherokee europejskiej publiczności. W sprzedaży autoto dostępne będzie w pierwszym kwartale przyszłego roku.

 

Jeep Cherokee: Terenowy SUV

Choć Jeep Cherokee w gamie amerykańskiej marki nie pełni roli pełnoprawnegoauta terenowego, a raczej dość popularnego na europejskim rynku SUV-a, tojednak jego zdolności terenowe plasują go dużo wyżej niż większośćoferowanych na naszym rynku modeli sportowo-rekreacyjnych.

 

Jeep Cherokee - powrót do korzeni

Debiutująca właśnie na polskim rynku nowa, trzecia już generacja JeepaCherokee to, można powiedzieć, powrót do tradycji marki Jeep. Pomimowielu zmian - stylistycznych, w wyposażeniu, w użytym napędzie - model tenwciąż stanowi kompromis pomiędzy niezłymi właściwościami terenowymi iwysokim poziomem komfortu.

 

Grand Cherokee 2011 już gotowy

Mimo dość znacznie stonowanego wyglądu nowy Jeep Grand Cherokee marównie dobrze, jeśli nie lepiej spisywać się w terenie. Premiera nowejgeneracji tego SUVa właśnie miała miejsce na wystawie w Nowym Jorku, jednakna europejskim rynku auto pojawi się najprawdopodobniej na początkuprzyszłego roku.

 

Europejska premiera odświeżonego Grand Cherokee

Zmieniony design nadwozia, bardziej ekskluzywne wnętrza oraz, a może przedewszystkim, 8-biegowa przekładnia automatyczna we wszystkich wersjachsilnikowych. Na wystawie w Genewie Jeep zaprezentuje odświeżoną wersjęmodelu Grand Cherokee.

 

Nowy Jeep Grand Cherokee w Polsce

Odmłodzoną, czwartą generację Jeepa Grand Cherokee można zamawiać wpolskich salonach w cenie od 211 900 zł. Mieliśmy okazję sprawdzić, co zataką kwotę może zaoferować ten amerykański SUV.

 

Jeep Cherokee premierą w Genewie

Nowy Cherokee najpierw debiutował w zeszłym miesiącu w Detroit, a jużniebawem pokazany zostanie Europie na targach motoryzacyjnych w Genewie. CzyStary Kontynent pokocha paskudę rodem zza Oceanu?

 

Nowy Jeep Cherokee debiutuje w Polsce

Cherokee to chyba najczęściej poddawany eksperymentom model amerykańskiejmarki. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej, czwartej generacji."Królik doświadczalny" Jeepa ma tym razem być znówbardziej w europejskim stylu.

 

Jeep Cherokee Limited 2.0 AWD: I am a real American!

Po premierze nowego Cherokee wszystkie komentarze sprowadzały się do jednegosłowa – BRZYDAL! I szczerze przyznajemy, że podzielaliśmy tę opinię.Tylko krowa nie zmienia jednak zdania, a my poznaliśmy ten samochódbliżej i teraz naprzeciw krytyce wyjdziemy z transparentem –Cherokee to świetny produkt made in USA.”

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019