Wyszukiwałeś:

Chiron

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chiron

Spróbuj też wyszukać: koenigsegg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Kolejne informacje w sprawie następcy Veyrona

Bugatti szykuje jeszcze mocniejszego i szybszego następcę Veyrona.Informacje, które w zachodnich mediach pojawiły się w tym tygodniumówią m.in. jak będzie nazywał się nowy model od Bugatti.

 

Pierwsze szczegóły na temat następcy Veyrona

Zakończenie produkcji Veyrona nie oznacza, że marka Bugatti poddaje się wbatalii o tytuł najmocniejszego, najszybszego... W przygotowaniu jest jużnastępca, który najprawdopodobniej będzie się nazywał Chiron.

 

Następca Bugatti Veyrona będzie hybrydą

Prace nad następcą Bugatti Veyrona idą pełną parą. Francusko-niemiecka marka już testuje różne warianty nowego hiperauta, a jeden z nich ma hybrydowy układ napędowy.

 

Bugatti Chiron w pierwszym teaserze

Na to auto fani motoryzacji czekają bardziej niecierpliwie niż dzieci na wigilijną pierwszą gwiazdkę. Już w przyszłym roku Bugatti zaprezentuje następcę legendarnego Veyrona, a póki co francusko-niemiecka firma pokazuje nam jego zapowiedź.

 
 

Bugatti Chiron - Genewa 2016

 

Oto najdroższy i najszybszy seryjnie produkowany samochód na świecie. Następca Bugatti Veyron jest wyposażony w silnik W16 o pojemności ośmiu litrów. Jego maksymalna moc to 1500 KM, a potężny silnik generuje 1600 Nm maksymalnego momentu obrotowego.Missing You (Jahzzar) / CC BY-SA 4.0

 

Bugatti rozważa czterodrzwiowy model

Od kilku lat nie ustają spekulacje na temat czterodrzwiowego modelu od Bugatti.Kilka dni temu po premierze modelu Chrion na targach w Genewie pojawiły sięnowe informacje na ten temat.

 
 

Bugatti Chiron ? prędkość maksymalna

Kilka lat temu niesamowite wrażenie robiła prędkość maksymalna 420 km/h wBugatti Veyron. Odkąd francuski producent pokazał model Chiron, wszyscyzastanawiają się, jak szybko jest w stanie pojechać.

 

Cristiano Ronaldo i jego nowa zabawka - Bugatti Chiron

Do kolekcji jednego z najlepszych piłkarzy świata dołącza najdroższe inajszybsze auto na świecie. W garażu Cristiano Ronaldo zaparkowało właśnieBugatti Chiron.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019