Wyszukiwałeś:

Chorwacja

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chorwacja

Spróbuj też wyszukać: zielona karta chorwacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

 

AUTOBEST AWARD 2005 dla Dacii Logan

Wchodząc na rynki Europy, nowy model rumuńskiego producenta przejętego kilkalat temu przez Renault, otrzymał prestiżową nagrodę na rynkach naszegoregionu. Wyprzedził m.in. nową Skodę Octavia i Opla Astra. Czym sobie na tozasłużył?

 

Dwa miliony Palio

Dwumilionowy egzemplarz modelu Fiat Palio wyprodukowany został w brazylijskiejfabryce Fiat Automoveis w Betim.

 

Wątek na forum: Budowa nowych dróg a wykup nieruchomości

Problemem są także obszary NATURA 2000. Często są to mało lub wręcz nic nie warte tereny, ale są. Często znajomi podają mi na przykład Chorwację. Tam jednak większość autostrad przebiega w zasadzie przez tereny nie będące własnością prywatną (z wyj. północy). Natomiast fakt, że Chorwacja nie nale...

 

F1: Tor w Chorwacji

W 2014 roku Chorwaci zamierzają oddać do użytku nowy tor, któryspełniać będzie wymogi Formuły 1. Wyznaczony jest już teren pod inwestycjęi znane są już wstępne założenia techniczne obiektu.

 

Zobacz ile zapłacisz za autostrady w Europie

Ponad 20 krajów europejskich pobiera opłaty za przejazd autostradami lubdrogami ekspresowymi. Ze względu na zbliżający się sezon wakacyjny wartowięc sprawdzić gdzie i ile należy zapłacić, by wyjazd na urlop nierozpoczął się od potężnego mandatu, który może wynieść nawet 800euro!

 

Gdzie i kiedy na zimówkach?

W Polsce nie obowiązują jednoznaczne przepisy nakazujące kierowcom wymianęopon z letnich na zimowe, kiedy na drogach panują ekstremalne warunkiatmosferyczne. W Europie jest jednak gro krajów, w których takiewymogi istnieją, a niedostosowanie się do nich może grozić nie tylkootrzymaniem mandatu, ale też trafieniem za kratki. Nim wyruszymy na ferie wartosprawdzić, czego możemy się spodziewać w zimowych miesiącachpodróżując za granicą.

 

Jedziesz na wakacje za granicę? Pamiętaj o światłach i kamizelkach!

W Polsce od kilku lat obowiązuje nakaz jazdy na światłach także w ciągudnia. Podobnie jest w innych 20 krajach Europy. Warto o tym pamiętaćzwłaszcza w okresie wakacyjnym. Niedostosowanie się do tych przepisówgrozi w niektórych krajach bardzo wysokimi mandatami.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Wiedziałeś o tych przepisach?

Co kraj, to obyczaj - głosi słynne przysłowie. Okazuje się, że nie tylko wStanach Zjednoczonych przez niewiedzę można paść ofiarą oryginalnychprzepisów drogowych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019