Wyszukiwałeś:

Chorzow

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chorzow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Chorzów chce S11

Sądzę, że ta trasa może być bardzo przydatnym połączeniem. Dziwnym by było gdyby S11 kończyła się na A1 w pobliżu Tarnowskich Gór, powinna dojechać tak jak się proponuje do A4 - w centrum Górnego Śląska - wtedy w pełni spełni funkcję skomunikowania Górnego Śląska z Wielkopolską Znajdź podobne forum Polskie drogi

 

Chorzów chce S11

Chorzów jest jednym z miast, w których mogą odbyć się meczeEuro 2012. Według prezydenta miasta, jednym z najważniejszych zadań jestprzedłużenie drogi ekspresowej S11, która stanowiąc obwodnicęChorzowa, połączyłaby się z autostradą A4 w Katowicach.

 

Prawie 26 mln dla Chorzowa na remont estakady

Chorzów otrzyma 25 mln 788 tys. zł dofinansowania ze środkówUnii Europejskiej, na realizację projektu: modernizacja odcinka Drogi KrajowejNr 79 wraz z estakadą, od ul. Konopnickiej do ul. Metalowców. Wkońcowych dniach marca 2010r. ogłoszony zostanie przetarg na wykonanieprojektu wraz z realizacją robót w procedurze "projektuj ibuduj".

 

Chorzów otrzyma dofinansowanie na przebudowę DK 79

Chorzów otrzyma prawie 26 mln zł dofinansowania na przebudowę drogikrajowej nr 79 ulicy Katowickiej w Chorzowie wraz z estakadą na odcinku odskrzyżowania z ulicą Konopnickiej do skrzyżowania z ul. Metalowców.Planowany całkowity koszt wykonania projektu przekracza 30,5 mln zł.

 

Budowa małego ronda w Chorzowie

W Chorzowie rozpoczęły się prace związane z modernizacją skrzyżowania ulicSzpitalnej, Dyrekcyjnej i Żelaznej w Chorzowie tzw. budowa małego ronda. Kosztzadania to 1,1 mln zł.

 

Debatowali nad zmianą przebiegu DK 79

22 września br. w Urzędzie Miasta Chorzów odbyła się konferencjaprasowa dotycząca zmiany przebiegu DK 79 i budowy obwodnicy Chorzowa. Praceprojektowe potrwają do końca roku.

 

Ruszyła przebudowa DK79 i estakady w Chorzowie

W Chorzowie rozpoczęła się przebudowa drogi krajowej nr 79 (ul. Katowickiej)wraz z estakadą od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do skrzyżowania z ulicąMetalowców . Kierowcy muszą liczyć na poważne utrudnienia w ruchu iobjazdy.

 

Ruszają przetargi na ostatnie odcinki Drogowej Trasy Średnicowej

Niebawem rozpoczną się kolejne, ostatnie już etapy budowy Drogowej TrasyŚrednicowej na Śląsku. Właśnie ruszył przetarg na budowę dwóchzabrzańskich odcinków, tzw. części zachodniej trasy. Kolejne przetargina pozostałe dwa odcinki w Gliwicach ogłoszone będą w kolejnych miesiącach.Do wybudowania pozostało jeszcze niespełna 16 km. Docelowo Drogowa TrasaŚrednicowa, zwana także autostradą  miejską, będzie miała około 32km długości i połączy Katowice z Gliwicami. Jak wszystko potoczy sięzgodnie z planami, cała trasa będzie gotowa pod koniec 2014 roku.

 

Ruch Chorzów jeździ Suzuki Swift

Dziewięć samochodów Suzuki Swift trafiło do sportowców w ramachwspółpracy między Suzuki Motor Poland, siecią Japan Motors i KlubemPiłki Ręcznej Ruch Chorzów.

 

Ruszają remonty dróg w Chorzowie

Od 15 czerwca rozpoczął się remont ulicy Stefana Batorego w Chorzowie. Tojedna z najważniejszych dróg w aglomeracji, która łączyautostradę A4 z Drogową Trasą Średnicową.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019