Wyszukiwałeś:

Chris X

Bangle X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chris Bangle

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wątek na forum: Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kupię Volkswagena (kombi) lub Opla (kombi) z silnikiem diesla, rocznik 1992 lub młodszy. Cena do 8500 zł. mój e-mail: ap69@tlen.pl tel. 605-381-252 ~Andrzej

 
 

BMW seria 3: 320km w 320d

Późnoletnie popołudnie w warszawskim centrum jest niemal jak sennykoszmar kierowcy. Tysiące samochodów wokół, niemal zero ruchu,widoczny naocznie gorąc jeszcze przypiekającego letniego słońca ioparów z rur...horror automaniaka.

 

Chris Bangle odchodzi z BMW

Szef pionu projektantów BMW, autor designu między innymi modeli Serii 7,Chris E. Bangle postanowił opuścić bawarską markę. 52-letni Amerykaninpracował w tym niemieckim koncernie 17 lat.

 

Nadchodzi nowa "trójka"

Po pojawieniu się najnowszej generacji Mercedesa Klasy C notowania jegobawarskiego konkurenta nieco spadły. W przyciągnięciu klientów niepomógł też zbytnio face-lifting. Dlatego BMW przygotowuje się dowprowadzenia nowej generacji modelu Serii 3, która ma być małąrewolucją.

 

BMW Serii 3: Od debiutu aż po szóstą generację

Już za kilkanaście dni do polskich salonów zawita najnowsza,szósta już generacja przedstawiciela klasy średniej od BMW. BMW Serii3 debiutujące w sprzedaży w tym roku oznaczone jest fabrycznym kodem F30.Zanim będziemy mogli podziwiać auto w salonach i na ulicach wartoprzypomnieć poprzednie generacje i jak to wszystko się zaczęło.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Chris Bangle: "Potrzeba zmian, ale nic się nie dzieje"

Chrisa Bangle kojarzą zapewne wszyscy, a już na pewno fani marki BMW.Człowiek ten chciał radykalnie zmienić wizerunek bawarskiej marki i prawiemu to się udało. Teraz amerykański projektant krytykuje stylistykę współczesnych aut.

 

Wątek na forum: Chris Bangle: "Potrzeba zmian, ale nic się nie dzieje"

To dobrze, że tylko Chrisowi Bangle podobają się jego samochody. Bo to jak zniszczył wizerunek BMW swoimi "nowatorskimi" projektami, jeszcze długo będzie się odbijać czkawką zarządowi tej marki. Bardzo łatwo jest coś zepsuć ,a dwa, trzy razy trudniej naprawić, w tym przypadku reputację ...

 

Top 10 ojców motoryzacji

Zdecydowanie to będzie ranking subiektywny. Wszystko dlatego, że ciężkojest jednoznacznie wybrać dziesięć postaci, które miały ogromnywpływ na świat czterech kółek. Postanowiliśmy jednak zmierzyć sięz postawionym zadaniem i oto dziesięciu, bez których dzisiejszy światmotoryzacji nie wyglądałby tak samo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Chris Bangle".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019