Wyszukiwałeś:

Chrysler

. Znaleziono 986 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Chrysler

Spróbuj też wyszukać: chrysler voyager Chrysler grand voyager chrysler sebring

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 986 wszystkich):

Chrysler z SUV-em

Modelem Chrysler Aspen amerykański producent wchodzi w segment dużych SUV-ówklasy premium. Auto to zaprezentowane zostało podczas targów NAIAS Detroit2006.

 

Chrysler Group z najwyższą wydajnością

Według raportu The Harbour Report North America 2006 ogólna wydajnośćprodukcji w zakładach należących do Chrysler Group wzrosła w ciągu czterechlat o 24 procent.

 

Gorący Chrysler 300C

Jeszcze nigdy przedtem samochód marki Chrysler nie był aż tak szybki. Teraz wcenie mniejszej od nowego BMW serii M, będzie można kupić model Chrysler 300CSRT8 wyposażony w potężny silnik HEMI zapewniający fascynujące osiągi.

 

Milion aut Chrysler Group "Made in Europe"

Już milion samochodów marek Jeep oraz Chrysler wyprodukowanych w austriackiejfabryce Magna Steyr trafiło na europejski rynek.

 

Chrysler PT Cruiser: Zrodzony do kontrowersji

Samochodów idealnych nie ma i długo z pewnością nie będzie. Toniezaprzeczalne, podobnie jak fakt, że dwa plus dwa daje w sumie cztery.Producenci samochodów są więc zmuszeni ciągle gonić za tą'motoryzacyjną ideą fix', a efekty prac kończą się z różnymskutkiem. Jedni konstruują samochody sportowe i szybkie, drudzy funkcjonalne,jeszcze inni ekonomiczne. Są też tacy, którzy - być może zeświadomością lub też bez - budują modele aby wszem i wobec siałykontrowersję. Tak jak Chrysler PT Cruiser.

 

Chrysler zlikwiduje 11 000 stanowisk

Firma Cerberus, która nie tak dawno temu odkupiła od koncernu Daimler AGudziały w marce Chrysler szykuje się do likwidacji około 11 000 stanowiskpracy. Modyfikacjom poddany zostanie także cały system produkcji w pięciuamerykańskich fabrykach.

 

Chrysler produkuje bezpieczne auta

Aż siedem nowych modeli koncernu Chrysler zostało ocenionych podczas ostanichtestów zderzeniowych instytucji NHTSA (amerykański odpowiednik EuroNCAP) na pięć gwiazdek.

 

Chrysler LLC przedstawia plan restrukturyzacji

W ubiegłym tygodniu koncern Chrysler LLC złożył w amerykańskimMinisterstwie Skarbu plan dochodzenia do pełnej rentowności operacyjnejobejmujący m.in. rozwój gamy modelowej, dokończenie restrukturyzacjiczy też uzyskanie koncesji w sferze kosztowej.

 

Chrysler już oficjalnie w rękach Fiata

W komunikacie z dnia 1 czerwca br. Chrysler LLC informuje o uzyskaniu zgodySądu Upadłościowego na sprzedaż całości aktywów operacyjnych nowejfirmie Chrysler Group LLC, powstałej w wyniku porozumienia o sojuszustrategicznym z włoskim koncernem Fiat.

 

Chrysler inwestuje w osiem biegów

Chrysler Group LLC zainwestuje w produkcję nowej, oszczędnej ośmiostopniowejautomatycznej skrzyni przekładniowej przeznaczonej dla przyszłej gamypojazdów grupy Chrysler.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020