Wyszukiwałeś:

Ciel X

Concept X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ciel Concept

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

 

Cadillac Ciel Concept

 

W Pebble Beach podczas corocznej imprezy Concours d’Elegance, na której prezentowane są najdroższe, najbardziej luksusowe oraz najbardziej fascynujące modele, Cadillac zaprezentował koncepcyjnego kabrioleta o nazwie Ciel - mojeauto.tv

 

Oficjalna prezentacja Cadillaca Ciel Concept

 

Materiał wideo z oficjalnej prezentacji Cadillaca Ciel Concept  - mojeauto.tv

 

Cadillac powalczy z niemieckimi limuzynami

Amerykańska marka po kilku latach posuchy w końcu stworzy auto, które będzie rywalem dla niemieckich limuzyn, czyli BMW Serii 7, Mercedesa klasy Soraz Audi A8.

 

Cadillac pod ścianą

Cadillac Ciel to koncepcyjny samochód, który robi piorunującewrażenie. Niestety autem nie ekscytuje się General Motors, którezamroziło ten projekt.

 

Cadillac stworzył nową definicję majestatu

Elmiraj Concpet. To jest samochód, który na nowo stawia Cadillacaw równym rzędzie z producentami najbardziej luksusowych marek. Tensamochód to bajka, to fantastyczna wizja topowego modelu. To idealnynastępca takich modeli jak Eldorado czy Deville.

 
 

Flagowy Cadillac ze znakiem zapytania

W zeszłym roku w sierpniu na imprezie Pebble Beach Concours d'EleganceCadillac zaprezentował publiczności koncept Elmiraj. Ten model ma byćzapowiedzią flagowego modelu amerykańskiego producenta. Minał prawie rok a oseryjnym aucie cisza jak po śmierci organisty.

 

Flagowy model Cadillaca dostał zielone światło

Amerykanie mogą już rozpocząć prace nad konkurentem BMW Serii 7 i MercedesaKlasy S. Od kilku miesięcy mówiło się o flagowym Cadillacu dużo, aledopiero teraz samochód dostał zielone światło.

 

Bentley, drżyj przed Cadillac'iem!

Na szczęście Bentley ma trochę czasu by się dozbroić. O co ta wojna?Najnowsze plotki mówią i planach amerykańskiego producenta. Tezwiązane są z autem, które na rynku miałoby zaatakować Bentley'a. Tojednak plany odległe...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ciel Concept".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019