Wyszukiwałeś:

Cinque

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Cinque

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat: Silniki MultiAir już w produkcji

a ten 2-cylindrowy to do cromy i dukato35 ? ~zen

 

Ekskluzywne Pagani Cinque

Wytrawnym znawcom supersamochodów marki Pagani nie trzeba przedstawiać.Włoscy specjaliści od sportowych modeli stworzyli auto o nazwie Zonda F,które jest obecnie seryjnie produkowane. Można wybierać spośróddwóch wersji nadwoziowych, jednak producent nie zamierza na tympoprzestać.

 

Supersamochód bez dachu za 6 milionów

Jeżeli Pagani Zonda Cinque jest dla kogoś zbyt powszednim autem, by uznać jeza egzotyka, Horacio Pagani i jego firma znalazły rozwiązanie na ten problem.Jest nim Pagani Zonda Cinque Roadster - jeden z najdroższych produkowanychsamochodów świata.

 

Zasada sprowadzi do Polski Maserati

Słynny polski kierowca rajdowy Sobiesław Zasada będzie sprzedawał w Polscekolejny po Ferrari luksusowy samochód. Tym razem jak donosi Puls Biznesuchodzi o Maserati.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 
 

Pagani w hołdzie sportowcom

Podczas trwających jeszcze targów w Genewie, firma Paganizaprezentowała wyjątkowy model Zonda, który został pomalowany wbarwach nawiązujących do włoskiej drużyny akrobatów lotniczych.

 

Jeden jedyny Pagani Zonda HH

Firma Pagani wypuszcza od czasu do czasu specjalną edycję modelu Zonda,która jest skrojona na potrzeby zamawiającego. Tym razem pojawiły sięinformacje o wersji sygnowanej jako HH, która powstała dla jednego zklientów zza oceanu.

 

Kolejne niesamowite Pagani

Pagani właśnie odkryło samochód, który zostanie wyprodukowanytylko w jednej sztuce.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019