Wyszukiwałeś:

Citan

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Citan

Spróbuj też wyszukać: citan mercedes mercedes citan Renault Master

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Mercedes prezentuje przyszłość miejskich vanów

Mercedes Citan to przyszłościowa wizja miejskich aut przeznaczonych do przewozu bardziej towarów niż pasażerów. Jednak nie możnawykluczać, że jest to także wizja przyszłych osobowych busów zeStuttgartu.

 

Mercedes-Benz Citan

Po raz pierwszy portfolio vanów z gwiazdą wzbogaci się o kompaktowysamochód dostawczy. Dynamika jazdy, wzorowy poziom bezpieczeństwa,niewielki apetyt na paliwo, szeroka gama wersji nadwoziowych, a do tegosolidność gwarantowana przez Mercedes-Benz sprawiają, że nowy Citan toprawdziwy profesjonalista wśród miejskich samochodów dostawczych.Prezentacja nowego modelu nastąpi we wrześniu br., podczas międzynarodowejwystawy pojazdów użytkowych IAA w Hanowerze.

 

MacGyver i nowy Citan

„Przez ostatnie siedem lat nie robiłem nic poza podróżowaniem poświecie. Nie dałem się zabić, złapać, ani wysadzić. I co m”i z tegowszystkiego zostało? Parę zużytych rolek taśmy klejącej! - wyznał niegdyśMacGyver. Dziś mistrz zaradności wraca na nasze ekrany, i to z przystojnympomocnikiem. W najnowszej kampanii reklamowej Mercedes-Benz wspiera goniezawodny, gotowy stawić czoła wyzwaniom partner - nowy Citan.

 

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka

Moc olbrzyma i pragnienie wróbelka — nowy Mercedes-Benz Citan toefektywny miejski samochód dostawczy. Nowy Citan jak żaden inny vanmiejski łączy minimalne emisje CO2 z wielką przyjemnością z jazdy orazwysoką sprawność z niskimi kosztami utrzymania.

 

Wybierz reklamę Mercedesa

Od początku listopada rusza w telewizji kampania promocyjna „MacGyver inowy Citan”. Mercedes-Benz Polska pozostawia Internautom wybórwersji dźwiękowej spotu. Każdy może wybrać swojego faworyta głosując naFacebooku.

 

Nowe pojazdy dystrybucyjne Mercedes-Benz i Fuso

Mleko do supermarketu, paczka pod same drzwi - wszechobecne na ulicach naszychmiast samochody dostawcze i ciężarowe są kręgosłupem regionalnejgospodarki. Gama przyjaznych środowisku, ekonomicznych, uniwersalnychpojazdów Mercedes-Benz i Fuso odgrywa w tym segmencie czołową rolę.Obejmuje ona dynamiczne i przyjazne kierowcy modele, począwszy od nowegosamochodu ciężarowego Mercedes-Benz Antos wyspecjalizowanego w ciężkimtransporcie dystrybucyjnym, aż po miejskie auto dostawcze - Mercedes-BenzCitan.

 

Mercedes Citan z nowymi silnikami w nowym nadwoziu

Mercedes powiększa gamę modelu Citan. W gamie pojawiają się dwa nowesilniki, a wiosną 2014 zadebiutuje nowy, dłuższy Citan Kombi.

 

Bliźniacze Kangoo i Citan do serwisu

Nieprawidłowości w układzie hamulcowym są przyczyną rozpoczęciadwóch kampanii serwisowych, w ramach których do naprawy zostanąwezwane bliźniacze modele Renault Kangoo oraz Mercedes Citan.

 

Siedmiomiejscowy Mercedes Citan

W ofercie kombivana z gwiazdą na masce pojawi się wersja z długim rozstawemosi i siedmioma miejscami w kabinie. Mercedes Citan w takim wariancienadwoziowym kosztuje od 73.350 zł netto.

 

Mercedes Citan 111 CDI ? przedsiębiorczość z gwiazdą

Gdy niedawno otworzyłeś działalność gospodarczą i szukasz autapraktycznego do firmy, to drzwi przed Tobą swojego salonu otwiera Mercedes. Wgamie tego producenta oprócz sprawdzonych od lat Sprintera i Vito mamy najmniejszego Citana. I my postanowiliśmy sprawdzić, czy francuskie korzeniesprawdzają się w niemieckim wydaniu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019