Wyszukiwałeś:

City X

Safety X

. Znaleziono 32 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: City Safety

Spróbuj też wyszukać: DSC

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 32 wszystkich):

Bez stłuczek w mieście

Szwedzkie Volvo opracowało technologię pozwalającą zwiększyćbezpieczeństwo podczas jazdy w mieście. Według badań przeprowadzonych przezjego twórców, system 'City Safety' redukuje o 50 procent ryzyko stłuczki przyniskich prędkościach, podczas jazdy w miejskich korkach.

 

System City Safety nagrodzony

Opracowana przez Volvo nowoczesna technologia, mająca zapobiegać kolizjom przyniskich prędkościach, nagrodzona została amerykańską nagrodą zaosiągnięcia w dziedzinie bezpieczeństwa – „Traffic SafetyAchievement Award”. Wyróżnienie wręczone zostało w trakcietegorocznego sympozjum bezpieczeństwa w Nowym Yorku.

 

Chcesz kupić Volvo XC60? Będziesz miał zniżki

System City Safety wdrożony Volvo, który dostępny będzie wstandardowej wersji nowego Volvo XC60 zmniejsza ryzyko wystąpienia kolizji wwarunkach miejskich. W odpowiedzi na to firmy ubezpieczeniowe na całym świeciewprowadziły na wielu rynkach preferencyjne składki dla użytkownikówtego modelu.

 

Wątek na forum: Bezpieczeństwo w Volvo XC60

Pedestrian Detection czy City Safety zostały już przez klientów sprawdzone w nowym S60 i zdaje się , że kierowcy oceniają je zdecydowanie na plus. Przedstawiciel Volvo na forum kosmoss

 

Ulepszone flagowe Volvo

Rozwiązania znane z najnowszych modeli Volvo – S60 oraz V60 zostanąwprowadzone w niedługim czasie do Volvo V70, XC70 oraz S80. W wyposażeniuflagowych modeli Volvo pojawią się nowoczesne systemy bezpieczeństwa –Pedestrian Detection, City Safety, mocniejszy silnik D5 o mocy 215 KM oraz nowewnętrze z interfejsem Volvo Sensus.

 

Który asystent lepiej hamuje?

Mały moment nieuwagi i klasyczny najazd na tył poprzedzającego pojazdumurowany. To jedne z najczęstszych kolizji, jakie notuje się w ruchu drogowym.Niektórzy producenci od pewnego czasu próbują zapobiegać tegotypu wypadkom, montując w swoich samochodach asystentów nagłegohamowania. Jak naprawdę wypadają w praktyce? Sprawdził to niedawno niemieckiautomobilklub ADAC na przykładzie sześciu aut od Audi, BMW, Infiniti,Mercedesa, Volvo i Volkswagena.

 

Wątek na forum: 22,2 l/100 km

Warto wspomnieć że model XC60 jest teraz oferowany, po pierwsze w specjalnej ofercie cenowej 127,9 tys. zł., po drugie z systemem City Safety w wyposażeniu podstawowym! kosmoss

 

Volvo zadba o bezpieczeństwo rowerzystów

Coraz więcej osób przesiada się z samochodów i komunikacjimiejskiej na rowery. W niektórych miastach dwa kółka są nawetszybszym środkiem lokomocji od aut, ale niesie to za sobą także ryzykopoważnych wypadków. Volvo zdaje sobie z tego sprawę i oferuje system,który ma na celu poprawę bezpieczeństwa cyklistów.

 

Volvo komunikuje się z rowerzystami

 

System Volvo City Safety otrzeże kierowcę przed zbliżającym się rowerzystą. Podobnie rowerzysta, dysponując odpowiednim sprzętem może otrzymać informację o zagrożeniu, którego jeszcze nie widzi.

 

Cztery modele Volvo z nagrodą Top Safety Pick+

Samochody szwedzkiej marki od lat słyną z wysokiego poziomu bezpieczeństwa.IIHS potwierdziło tę opinię prezentując listę nagrodzonych aut.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "City Safety".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018