Wyszukiwałeś:

Civic X

Hybrid X

. Znaleziono 59 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Hybrid

Spróbuj też wyszukać: civic hybryda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 59 wszystkich):

Wątek na forum: Honda Civic Hybrid

W 2007r zakupiłem Honde Civic 5D, benzyna 1.4. Zaobserwowałem w złych warunkach atmosferycznych, słabą widoczność przez tylną szybę.Zgłaszałem do serwisu, gdyż sam. jest na gwarancji.Bez żadnych rezultatów.To zagraża bezpieczeństwu! Odpowiedź serwisanta to: są to nowe modele i jest to pierwszy p...

 

Honda Civic Hybrid: Auto przyszłości?

Wprawdzie elektryki we współczesnych samochodach co niemiara, to jednakwciąż za napęd odpowiedzialne są przeważnie silniki spalinowe. Czytechnologia hybrydowa ma szansę zrewolucjonizować motoryzację? Sprawdziliśmyna przykładzie Hondy Civic Hybrid.

 

Nowa Fabia i Civic Hybrid na czwórkę

W lipcowych testach zderzeniowych organizacja Euro NCAP poddała próbom dwakolejne modele samochodów: nową generację Skody Fabia i Hondę Civic sedan znapędem hybrydowym. Oba auta za oferowane bezpieczeństwo otrzymały po 4gwiazdki.

 

Hybrydowy Civic najbardziej ekologiczny

Honda Civic Hybrid już po raz drugi z rzędu została zwycięzcą RankinguEkologicznych Samochodów 2007/2008 przeprowadzonego przez uznany niemieckiautomobilklub Verkehrsclub Deutschland (VCD).

 

Honda Civic Hybrid - Modna ale niezachwycająca

Podobnie jak Toyota, także Honda upowszechnia technologię hybrydową. Zgodniez panującą modą, wypuszcza na rynek kolejną odsłonę auta z takim napędem.Szkoda, że nie ma w nim nic nadzwyczajnego, poza byciem w modzie.

 

Paryskie nowości Hondy

Opisywane już w naszym serwisie nowe generacje Hondy Insight oraz Jazz niebędą jedynymi nowościami na stoisku Hondy podczas paryskiej wystawy.Japoński koncern pokaże ponadto model Civic Hybrid po liftingu, koncepcyjnyCR-Z Hybrid Sports oraz napędzany ogniwami paliwowymi FCX Clarity.

 

Nowa Honda Civic - spekulacje

Nadchodzą pierwsze wieści z Kraju Kwitnącej Wiśni na temat nowej HondyCivic. W przeciwieństwie do takich modeli jak np. VW Golf, który podkażdą szerokością geograficzną jest sprzedawany w tej samej postaci, Hondaprzygotowuje osobne wersje w zależności od rynku.

 

Nowy amerykański Civic

Honda pokazała właśnie nowego Civica, którego koncept mogliśmyoglądać podczas targów motoryzacyjnych w Detroit.

 

Wątek na forum: Honda Civic: Już nie szokuje, ale...

Warto by wspomnieć, że właśnie zakończono sprzedaż w Europie Civic Type-R w wersji 3D. 4D, tego co był dostępny w Japonii już od jakiegoś czasu nie produkują. Właściwie to 3D jeszcze będzie, ale głównie na rynek afrykański i australijski. Tak więc Honda pozbyła się ostatniego modelu który nawią...

 

Honda Civic z nowym silnikiem

Dziewiąta generacja Hondy Civic zadebiutowała 4 lata temu na targach w Detroit i juz powoli pojawiają się dyskusje  na temat następcy. Najnowsze plotki napływające z Japonii dotyczą jednostki napędowej, która zasili gamę silnikową Civica.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Hybrid".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018