Wyszukiwałeś:

Civic X

Sport X

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Sport

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Honda Civic Type-R i Legend w Genewie

Na zbliżających się wielkimi krokami targach samochodowych w Genewie Hondazaprezentuje dwa nowe modele. Pierwszym z nich będzie sportowy model CivicType-R, drugim luksusowy Legend.

 

Gorąca, ale wadliwa Honda Civic

Producent samochodów marki Honda poinformował kilka dni temu Prezesa UOKiK otym, że w pięciodrzwiowej wersji nowego modelu Civic pojawić się możeusterka, która w wielu przypadkach doprowadza do unieruchomienia pojazdu.

 

Dwa sportowe wcielenia Hondy Civic

Władze japońskiego producenta aut doszły do wniosku, że nadszedł najwyższyczas, aby rozszerzyć rodzinę Hondy Civic o dwa modele zorientowane nawydajność. Jeden z nich otrzymał przyrostek 'S' co oznacza Sport, natomiastdrugi 'R' jak Racing.

 

S jak Sport, R jak Racing

Honda przygotowała nie lada gratkę dla fanatyków dynamicznej jazdy. Na naszrynek wchodzą właśnie dwie nowe odsłony modelu Civic nastawione nawydajność. Jedna z nich należy do znanej od dawna serii Type-R, natomiastdruga to bardziej cywilna wersja o nazwie Type-S.

 

Honda rzuca wyzwanie w WTCC

Dziś japoński producent ogłosił, że zamierza rozpocząć swoją przygodę z serią WTCC organizowaną pod nadzorem FIA. Honda wystawi w wyścigach modelCivic.

 

Znamy ceny nowej Hondy Civic

Choć już nie jest tak rewolucyjna jak jej poprzednik, to jednak wciążwzbudza sporo emocji. W salonach sprzedaży nowa Honda Civic pojawi się wmarcu, ale już teraz wiemy, ile będzie kosztować.

 

Przedsmak Civica Type R w Paryżu

Honda Civic Type-R szykowana jest na przyszły rok, ale już za kilka dni wParyżu zoabczymy kompaktowy model z Japonii w wersji Sport.

 
 
 

Test Honda Civic Sport: Ile sportu w sporcie?

Sportowa Honda Civic? Oczywiście wersja Type R. Jednak na ten wariantnajnowszej generacji kompaktowej Hondy musimy jeszcze chwilkę poczekać. Dlabardziej niecierpliwych, ale jednocześnie mniej wymagających Hondaprzygotowała wersję Civic Sport.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Sport".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019