Wyszukiwałeś:

Civic X

Tourer X

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Civic Tourer

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Adaptacyjne amortyzatory w Civicu kombi

Premierę Hondy Civic Tourer, czyli po naszemu kombi, zaplanowano na wystawęsamochodową we Frankfurcie. Już samo to będzie sporym wydarzeniem, jednakCivic kombi nie będzie tylko przedłużoną wersją hatchbacka. Pojawią się wtym aucie m.in. innowacyjne amortyzatory adaptacyjne.

 

Honda Civic Tourer premierą na IAA

Japoński producent ogłosił, że na tegoroczne targi motoryzacyjne IAAodbywające się we Frankfurcie przywiezie nową wersję kombi swojegokompaktowego modelu, czyli Civica Tourer.

 

Honda Civic kombi już bez tajemnic

O tym, że na wystawie we Frankfurcie zadebiutuje Honda Civic w wersji kombi,wiadomo było już od pewnego czasu. Od teraz wiemy już jednak, jak będziewyglądać Civic Tourer.

 

Honda Civic Tourer

 

Na wystawie we Frankfurcie zadebiutuje Honda Civic w wersji kombi, której największym atutem ma być niezwykle przestronny, 624-litrowy bagażnik. Na rynku europejskim Civic Tourer pojawi się na początku 2014 roku.

 

Honda Civic Tourer - kombi po japońsku

Jeśli poszukujesz kompaktowego kombi, od pewnego już czasu nie musisz sięrozglądać jedynie wśród europejskich modeli. To efekt wprowadzenia wmijającym roku do sprzedaży Toyoty Auris w tej wersji nadwoziowej. Niebawem wjej ślady pójdzie Honda Civic Tourer, która już na początku maasa w postaci największego w tej klasie bagażnika.

 

Honda Civic Tourer: Video-test

Statystyki sprzedaży są nieubłagalne. Honda Civic, choć jest całkiem udanymautem, przegrywa dość wyraźnie z konkurentami na europejskim rynku. Powody?Jednym z najważniejszych brak w ofercie wariantu kombi. Ale teraz to sięzmienia. Czy zatem już wkrótce Civic Tourer spowoduje, że wynikisprzedaży kompaktowej Hondy przejdą z truchtu do galopu?

 

Testy mojeauto.pl: Honda Civic Tourer

 

Honda Civic z wersją Tourer powróciła po 16 latach przerwy do klasy segmentu kombi w klasie kompaktów. I od razu, dzięki pojemności 624 litrów, może się pochwalić największą pojemnością bagażową spośród wszystkich dostępnych na rynku konkurentów.

 

Civic kombi w trakcie bicia rekordu Guinnessa

Do Polski, w dziewiątym dniu podróży, wjechała Honda Civic Tourer,która jest w trakcie bicia rekordu Guinnessa.

 

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Japoński kompakt ustanowił rekord Guinessa pod względem minimalnego zużycia paliwa na trasie obejmującej 24 kraje Unii Europejskiej. Rezultat robi naprawdę spore wrażenie.

 

Wyjątkowa Honda Civic Tourer Active Life Concept na IAA

Civic Tourer Active Life Concept zobaczymy na targach motoryzacyjny we Frankfurcie. Honda na przykładzie modelu studyjnego pokazuje potencjał swojego flagowego kombi.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Civic Tourer".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019